Ministrul Alexandru Rogobete, a anunțat măsuri radicale după un incident care scoate la iveală o problemă cronică a sistemului medical românesc: „fuga” medicilor de la spitalul public către clinicile private în timpul programului de lucru. Totul a pornit de la un videoclip postat de o unitate medicală privată, în care un medic, angajat și la … Continuă lectura Medicii luaţi la bani mărunţi, la Mureş este deja o anchetă internă pentru nerespectarea programărilor în ambulatoriu
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba