Sindicaliștii de la Azomureș au discutat cu prefectul de Mureș despre situația angajaților

Reprezentanții sindicatelor de pe platforma Azomureș au avut astăzi o întâlnire cu Szabolcs Antal Barabási, prefectul Judeţului Mureş, pentru a discuta situația angajaților combinatului, în contextul incertitudinilor privind viitorul unității industriale. Părțile au convenit ca dialogul să continue, urmând ca săptămâna viitoare să aibă loc o nouă întâlnire, în care să fie analizate mai concret … Continuă lectura Sindicaliștii de la Azomureș au discutat cu prefectul de Mureș despre situația angajaților