Semaforul de la intrarea în Sângeorgiu de Mureş reglat după o zi de funcţionare

La o zi de la darea în funcţiune semaforul de la limita dintre Târgu Mureş şi Sângeorgiu de Mureş a provocat mai mult haos în trafic decât a ajutat. În această dimineaţă, primarul comunei Sângeorgiu de Mureş, Sofalvi Szabolcs, a transmis că a cerut Primăriei Târgu Mureş luarea unor măsuri cu privire la funcţionarea acestuia. … Continuă lectura Semaforul de la intrarea în Sângeorgiu de Mureş reglat după o zi de funcţionare