„Cum vă permiteţi să aveţi o opinie?”
Sanda Viţelar Există o specie aparte de cititor. Îl întâlneşti mai ales pe Facebook, în comentarii, foarte revoltat şi foarte sigur pe el. Citeşte un editorial sau o opinie şi are imediat o revelaţie juridico-jurnalistică: „Asta nu mai e presă!”, „Unde e obiectivitatea?”, „Cum vă permiteţi să scrieţi aşa ceva?” Sincer, de fiecare dată mă … Continuă lectura „Cum vă permiteţi să aveţi o opinie?”
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba