PROGRAMUL DE TELEVIZIUNE PE PERIOADA 28 MARTIE - 3 APRILIE 2014

VINERI, 28 MARTIE

TVR 1

07:00 Telejurnal matinal
08:00 Telejurnal matinal
09:00 Legendele palatului:
negustorul Lim Sang-ok
10:20 KILE te omoara
cu zile!
10:30 In linia intai
11:30 Politica
si delicateturi
12:20 Opinii fiscale
12:30 Tribuna partidelor
parlamentare
13:00 Finante si afaceri
13:30 M.A.I. aproape de tine
14:00 Telejurnal
14:55 Clubul celor
care muncesc in Romania
15:00 Teleshopping
15:30 Oameni ca noi
16:00 Parlamentul
Romaniei
16:50 Patinaj artistic
18:45 Clubul celor care
muncesc in Romania
19:45 Sport
20:00 Telejurnal
20:55 Clubul celor care
muncesc in Romania
21:00 O data�n viata
00:10 Cod "Crima�

TVR 2

07:00 Poate nu stiai
07:30 5 x 5 minute de
istorie cu Adrian Cioroianu
08:00 Legendele palatului:
doi barbati pentru o soarta
09:10 Documentar 360�GEO
10:10 Om cu carte
11:00 Patinaj artistic
14:35 Cultura minoritatilor
15:00 Jurnal de front
15:50 5 minute de istorie
cu Adrian Cioroianu
16:00 Black Harbour
16:50 Poate nu stiai
17:00 Gala Premiilor Radio
Romania Cultural
18:00 Telejurnal TVR 2
19:00 Documentar 360�GEO
20:10 O singura zi
22:00 Ora de stiri
23:00 Impotriva sortii
00:10 Battlestar Galactica

ANTENA 1

08:00 Neatza cu
Razvan si Dani
10:50 In gura presei
11:40 Teleshopping
12:00 Mireasa pentru
fiul meu
13:00 Observator
14:00 Mireasa pentru
fiul meu
16:00 Observator
17:00 Acces direct
19:00 Observator
20:00 Observator special
20:30 Yakuza
22:30 Datorie de sange
00:30 Romania danseaza (R)

PRO TV

07:00 Stirile Pro Tv
10:05 Tanar si Nelinistit (R)
11:00 Tentatie
periculoasa (R)
13:00 Stirile Pro Tv
13:45 Masterchef (R)
16:00 La Maruta
17:00 Stirile Pro Tv
17:30 La Maruta
19:00 Stirile Pro Tv
20:30 Romanii au talent
23:00 Dupa 28 de zile
01:15 Stirile Pro Tv (R)

PRIMA TV

07:00 Neam trezit!
10:00 Teleshopping
10:30 Cireasa de pe tort (R)
11:30 Ce gandesc femeile (R)
12:00 Teleshopping
12:30 Casa: constructie
si design (R)
13:00 Levintza prezinta (R)
13:30 Teleshopping
14:00 Click! Pofta buna (R)
14:30 Razi si castigi (R)
15:00 Click! (R)
16:00 Trasniti din NATO (R)
16:30 Ce gandesc femeile
17:00 Cireasa de pe tort
18:00 Stirile Prima TV
19:30 Razi si castigi
20:00 Trasniti din NATO
20:30 Primul submarin
22:30 Click!
23:30 Cireasa de pe tort (R)
00:30 Razi si castigi (R)

ACASA

07:15 Abisul pasiunii (R)
08:15 Povestiri adevarate (R)
09:45 Chemarea inimii (R)
11:00 Cununa de lacrimi (R)
12:00 Santa Diabla (R)
13:30 O noua viata (R)
14:30 Intrigi si seductie
15:30 Abisul pasiunii
16:30 Povestiri adevarate
17:30 Chemarea inimii
18:30 Cununa de lacrimi
19:30 Santa Diabla
21:30 Regina
22:30 Forta destinului
00:00 Povestiri adevarate (R)

EUFORIA TV

08:00 Bucatarii din
Beverly Hills
09:00 Prodanca si Reghe:
Afaceri de familie (R)
11:00 Nu-i usor
sa fii mireasa!
12:00 Iubirile croitoresei
13:00 Ally McBeal (R)
14:00 Prodanca si Reghe:
Afaceri de familie
16:00 Printul indragostit
17:30 Heirs
19:00 Dr. Oz Show
20:00 Dr. House
00:00 Cum sa ajungi
o femeie de succes

B1 TV

07:00 Stirile diminetii
07:55 Business B1 la zi
08:00 Stirile diminetii
08:55 Business B1 la zi
09:00 Stirile diminetii
09:55 Business B1 la zi
10:00 Stirile diminetii
10:55 Business B1 la zi
11:00 Evenimentul Zilei
12:00 Stirile B1
13:00 Talk B1
14:00 Romania, acum
15:00 Stirile B1
16:00 Romania, acum
17:00 Butonul de panica
18:00 Stirile B1
19:00 Aktualitatea B1
20:00 Buna seara,
Romania!
21:30 X-Press
23:00 Lumea lui Banciu
00:00 Stirile B1

NATIONAL TV

07:30 Pastila Voua (R)
08:00 Baronii (R)
08:30 Suflete pereche (R)
09:30 Cuceritorul
11:00 Triunghiul iubirii 2
12:15 Baronii (R)
13:00 Grupul Voua (R)
13:45 Mica mireasa (R)
14:45 Grupul Voua (R)
15:00 Baronii (R)
15:30 Copii contra parinti (R)
17:00 Specialisti
in sanatate
17:30 Dragoste
dulce-amara
18:30 Stiri National TV
19:15 Mica mireasa
20:15 Suflete pereche
21:15 Cavalerii noptii
23:00 Cuceritorul (R)
00:15 Dragoste
dulce-amara (R)

KANAL D

08:00 Campionul
08:30 Vacanta
si terapie (R)
10:00 Draga mea prietena
12:30 Stirile Kanal D
13:15 Te vreau
langa mine
15:30 Vacanta si terapie
16:45 Teo Show
18:45 Stirea zilei
19:00 Stirile Kanal D
20:00 Suleyman
Magnificul
22:15 Fetele lu�
dom� Profesor (R)
23:15 Gomez si Tavarez,
politisti la antipozi 2
01:15 Vreau sa ma marit

PRO CINEMA

08:30 Aventurile lui
Jackie Chan (R)
09:00 Dilemele varstei (R)
10:00 Men of a
Certain Age (R)
11:00 Studenti
part-time (R)
12:00 Aventurile lui
Jackie Chan
12:30 La Maruta
14:00 Promotor
14:15 Dilemele varstei
15:30 Men of a
Certain Age
16:30 La bloc (R)
17:30 Prietenii tai (R)
18:30 Best of Gopo
19:00 Studenti part-time
20:00 Razboi in bucatarie
22:00 Serviciul Romin
de Comedie
23:00 The Shock
Labyrinth 3D
01:15 Boston Legal

SAMBATA, 29 MARTIE

TVR 1

07:00 O data�n viata (R)
10:00 Beneficiar Romania
10:30 Masini, teste
si verdicte (R)
11:00 Gala Umorului (R)
12:00 Masacrul de la
Fantana Alba 1 aprilie 1941
13:00 Ora regelui
14:00 Telejurnal
14:35 37�C
15:25 ANDOnevralgicul
de sambata
15:30 37�C
16:00 Fotbal: CSU
Craiova - F.C. Bihor
18:00 Patinaj artistic
19:45 Sport
20:00 Telejurnal
21:00 Gala Umorului
22:00 Profesionistii...
cu Eugenia Voda
23:10 Complicele
01:10 Trezirea la realitate

TVR 2

07:00 Poate nu stiai
07:30 Ferma
08:30 Calatori in
lumi paralele
09:25 5 minute de istorie
cu Adrian Cioroianu
09:30 Cap compas
10:00 Drumul succesului
10:30 5 x 5 minute de istorie
cu Adrian Cioroianu
11:00 Rugby
12:45 Patinaj artistic
14:45 Top cultura
16:00 Memorialul Durerii
17:00 Mistere si conspiratii
18:00 Telejurnal TVR 2
18:30 Lumea azi
19:00 Jurnal de front
20:10 Jane Eyre
22:10 Marele jaf
23:40 Multiple Sarcasms
01:20 Rezistenta
prin cultura

ANTENA 1

09:00 Drumuri de fier
11:00 Burlacul
13:00 Observator
14:00 Mireasa pentru
fiul meu
16:00 Observator
17:00 Mireasa pentru
fiul meu
19:00 Observator
20:00 In puii mei
20:30 Te cunosc de undeva
23:45 Doi burlaci
si-o... blonda
02:00 Straini printre noi

PRO TV

07:00 Stirile Pro Tv
10:00 I Like IT
10:30 Maestrii
iluzionismului
11:00 In libertate
13:00 Stirile Pro Tv
13:15 Anna si Regele
16:15 Romanii au talent (R)
19:00 Stirile Pro Tv
20:30 X-Men:
Ultima infruntare
22:45 Hoti de onoare
00:30 X-Men:
Ultima infruntare (R)

PRIMA TV

07:00 Teleshopping
07:30 Trasniti din NATO (R)
09:30 Casa: constructie
si design
10:00 Teleshopping
10:30 Secrete de stil
11:00 Levintza prezinta
11:30 Click! Pofta buna
12:00 T3CH IN 3
12:30 Razi si castigi (R)
13:00 Vrei sa fii milionar (R)
15:00 Imagini incredibile
din lume (R)
16:00 Schimb de mame (R)
18:00 Stirile Prima TV
19:30 Razi si castigi
20:00 Stirile Times
New Roman
20:30 Vrei sa fii milionar?
21:30 Mondenii
23:30 Epic Show
00:30 Omul supersonic

ACASA

07:15 Abisul pasiunii (R)
08:15 Povestiri adevarate (R)
09:45 Chemarea inimii (R)
11:00 Cununa de lacrimi (R)
12:00 Santa Diabla (R)
13:00 Dincolo de povestiri (R)
13:30 Doamne de poveste (R)
14:30 Intrigi si seductie
15:30 Abisul pasiunii (R)
16:30 Doctorul casei
17:30 Chemarea inimii
18:30 Cununa de lacrimi
19:30 Santa Diabla
20:30 Regina
22:30 Forta destinului
00:00 Doctorul casei (R)
01:00 Regina (R)

EUFORIA TV

07:00 Tori & Dean �
O familie de Hollywood
08:00 Bucatarii din
Beverly Hills
09:00 Sue Thomas
10:00 Dr. House (R)
14:00 O iubire adevarata
15:30 Acuzat pe nedrept
17:00 Indragostiti lulea
19:00 Dr. Oz Show
20:00 Cand vine barza
22:00 Razbunare
00:00 Patimi mocnite

B1 TV

07:00 Stirile B1
10:00 Weekend B1
12:00 Stirile B1
13:00 360�
15:00 Stirile B1
16:00 Pasul Fortunei
17:00 Condamnatii
18:00 Stirile B1
19:00 Talk B1
20:00 Stirile B1
21:00 Actualitatea
romaneasca
23:00 360�
00:00 Stirile B1

NATIONAL TV

08:00 Dragoste
dulce-amara (R)
09:15 Baronii (R)
09:45 Specialisti
in sanatate (R)
10:30 Grupul Voua (R)
10:45 Mica mireasa (R)
12:15 Baronii (R)
13:00 Suflete pereche (R)
14:00 Traditii de
la bunica
15:30 Cavalerii noptii (R)
18:30 Stiri National TV
19:15 Mica mireasa
20:15 Iubire interzisa
22:00 Fosta mea iubire
23:45 Traditii de
la bunica (R)
01:15 Albumul
National (R)

KANAL D

08:00 Teleshopping
08:30 Campionul
09:45 Pastila de ras (R)
10:30 Ramasagul
12:30 Stirile Kanal D
13:45 WOWBiz
16:15 D-Paparazzi (R)
17:15 Deschide Camera
Comorilor! (R)
18:45 Stirea zilei
19:00 Stirile Kanal D (R)
20:00 Asta-i Romania!
21:30 Disparuta
23:30 Stirile Kanal D (R)
00:30 Asta-i Romania! (R)

PRO CINEMA

07:00 Aventurile lui
Jackie Chan (R)
07:30 Dilemele varstei (R)
08:00 Men of a
Certain Age (R)
09:00 Studenti
part-time (R)
10:00 Serviciul Roman
de Comedie (R)
11:30 La Maruta
14:00 Dilemele varstei
15:00 Ia banii si fugi
16:00 Gala Premiilor
Gopo (R)
19:00 Studenti part-time
20:00 Scafandru la apa
22:00 Serviciul Roman
de Comedie
23:30 Happy End
01:15 Boston Legal

DUMINICA, 30 MARTIE

TVR 1

07:30 Universul credintei
08:20 Simbolica
08:30 Universul credintei
09:30 Pro patria
10:00 In gradina Danei
10:35 Viata satului
11:50 Minutul
de agricultura
12:00 Viata satului
13:00 Ultima editie
14:00 Telejurnal
14:30 Politica
si delicateturi
15:30 Magazin Mondial
FIFA 2014
16:10 Patinaj artistic
18:00 Lozul cel mare
18:30 Festivalul International
de Circ de la Massi
19:45 Sport
20:00 Telejurnal
21:10 Revolta de pe Bounty
23:25 Garantat 100%
00:25 O data�n viata

TVR 2

07:00 Poate nu stiai
07:30 Cap compas
08:00 Popasuri folclorice
09:00 Patinaj artistic
12:15 Poate nu stiai
12:30 Festivalul National
de Teatru
13:00 Pescar hoinar
13:30 Natura si sanatate
14:10 Dreptate in lanturi
16:00 Omul cu chitara
17:00 D�ale lu� Mitica
18:00 Telejurnal TVR 2
18:30 Magazin UEFA
Champions League
19:00 Academicienii
20:10 Semnul Sarpelui
21:55 Poate nu stiai
22:10 Lumini si umbre
23:10 Dreptate in lanturi (R)
01:00 Cafeneaua

ANTENA 1

09:00 Hercule
10:00 Te cunosc
de undeva (R)
13:00 Observator
13:30 Next Star (R)
16:00 Observator
16:15 SuperBingo
Metropolis
19:00 Observator
20:00 In puii mei
20:30 Romania danseaza
23:00 Serviciul Roman de
Comedie: Happy Show (R)
00:30 Zborul United 93

PRO TV

07:00 Stirile Pro Tv
10:00 Dupa 20 de ani
11:00 Maestrii
iluzionismului
11:30 Iubitul meu din viitor
13:00 Stirile Pro Tv
13:05 Apropo Tv
14:15 Prietenii
copilariei mele
16:00 Panica de la
Hotel Majestic
18:00 Romania, te iubesc!
19:00 Stirile Pro Tv
20:30 Curierul 2
22:15 Stiletto
00:00 Apropo Tv (R)

PRIMA TV

07:00 Teleshopping
07:30 T3CH IN 3 (R)
08:00 Click! Pofta buna (R)
08:30 Eurobox
09:00 Ora 9 a Romaniei
10:00 Teleshopping
10:30 Historia.ro
11:00 Cafeneaua
Dilema Veche
11:30 In fata presei
12:30 Razi si castigi (R)
13:00 Epic Show (R)
14:00 Mondenii (R)
16:00 Cronica
carcotasilor (R)
18:00 Stirile Prima TV
19:30 Razi si castigi
20:00 Stirile Times
New Roman
20:30 Vrei sa fii milionar?
21:30 Schimb de mame
23:30 Cireasa
de pe tort (R)
01:00 Stirile Prima TV (R)

ACASA

07:15 Abisul pasiunii (R)
08:15 Povestiri
adevarate (R)
09:45 Chemarea inimii (R)
11:00 Cununa de lacrimi (R)
12:00 Santa Diabla (R)
13:00 Dincolo de
povestiri (R)
13:30 Santa Diabla (R)
14:30 Intrigi si seductie (R)
15:30 Abisul pasiunii
16:30 Doctorul casei
17:30 Chemarea inimii
18:30 Cununa de lacrimi
19:30 Santa Diabla
21:30 Regina
22:30 Forta destinului
00:00 Doctorul casei (R)
01:00 Regina (R)

EUFORIA TV

07:00 Tori & Dean � O familie
de Hollywood
08:00 Bucatarii din
Beverly Hills
09:00 Sue Thomas
10:00 Indragostiti lulea (R)
12:00 Razbunare
14:00 O iubire adevarata
15:30 Acuzat pe nedrept
17:00 Subiectul
e casatoria
19:00 Dr. Oz Show
20:00 Prodanca si Reghe:
Relatii internationale
22:00 Medici in
Santa Monica
00:00 Fite de Hollywood

B1 TV

07:00 Stirile B1
10:00 Weekend B1
12:00 Stirile B1
13:00 Capital TV
14:00 Agrikultura
15:00 Stirile B1
16:00 Ring TV
18:00 Stirile B1
19:00 Talk B1
20:00 Stirile B1
21:00 Actualitatea
romaneasca
23:00 Lumea lui Banciu
00:00 Stirile B1
01:00 Cinemas

NATIONAL TV

07:30 Baronii (R)
08:00 Mica mireasa (R)
09:15 Baronii (R)
10:00 Grupul Voua (R)
10:15 Traditii de la bunica (R)
12:15 Specialisti
in sanatate (R)
13:00 Sa v-amintiti
Duminica...
16:45 Iubire interzisa (R)
18:30 Stiri National TV
19:15 Mica mireasa
20:15 Khamoshi:
The Musical
23:15 Sa v-amintiti
Duminica... (R)
03:00 Baronii (R)

KANAL D

08:30 Campionul
09:45 Pastila de ras (R)
10:30 Teo Show (R)
12:30 Stirile Kanal D
13:45 WOWBiz (R)
15:00 Bingo Romania
17:15 Asta-i Romania! (R)
18:45 Stirea zilei
19:00 Stirile Kanal D
20:00 D-Paparazzi
21:00 Ochii din umbra (R)
22:30 Extemporal
la dirigentie
00:30 Stirile Kanal D (R)

PRO CINEMA

08:30 Descopera
Romania (R)
09:00 Acasa in bucatarie
10:00 Promotor
11:00 Dilemele varstei (R)
12:00 Ia banii si fugi (R)
13:00 Studenti
part-time (R)
14:00 Serviciul Roman
de Comedie (R)
15:30 Lumea Pro Cinema�
editie speciala Gopo 2014
16:00 Dilemele varstei
17:00 Ia banii si fugi
18:00 Filmele si
vedetele anului 2013
19:00 Studenti part-time
20:00 Osanda
22:30 Obsesia
00:30 Fara rusine

LUNI, 31 MARTIE

TVR 1

6:00 Telejurnal Matinal
9:00 Legendele palatului:
negustorul Lim Sang-ok
10:20 Kile, te omoara
cu zile
10:30 Ultima editie
11:30 Profesionistii...
12:20 Opinii fiscale
12:30 In gradina Danei
13:00 Germana...la 1
14:00 Telejurnal
15:00 Teleshopping
15:30 Maghiara de pe unu
16:50 Zeul razboiului
18:10 Vreau sa fiu sanatos
18:45 Dincolo
de celebritate
18:50 In linia intai
19:45 Sport
20:00 Telejurnal
21:00 Dr. House
21:50 Dincolo
de celebritate
22:00 La birou
22:30 Biziday
23:20 Lumea modei
23:30 Magazin UEFA
Champions League
2013-2014
0:00 Nocturne

TVR 2

6:00 Documentar 360� GEO: Furtuni in
Stramtoarea Magellan
6:55 Imnul Romaniei
7:00 Poate nu stiai
7:15 Teleshopping
7:30 Cap compas
8:00 Legendele palatului:
doi barbati pentru o soarta
9:10 Documentar 360� GEO: Cainii salvatori
10:10 Top cultura
11:20 Poate nu stiai
11:30 Pescar hoinar
12:00 Lumea azi
12:30 Natura si sanatate
13:00 Vara magica
14:00 Drumul succesului
14:30 Cultura minoritatilor (doc.)
15:00 Rezistenta
prin cultura
15:50 5 minute de istorie
16:00 Black Harbour
16:50 Poate nu stiai
17:00 Deportatii
18:00 Telejurnal
19:00 Festivalul National
de Teatru - Editia 2013
19:30 Teatru: Scoala
nevestelor
21:45 Poate nu stiai
22:00 Ora de stiri
23:10 Filmul de arta:
Tara surzilor
1:10 Vara magica

ANTENA 1

6:00 Observator
8:00 �Neatza cu
Razvan si Dani
10:50 In gura presei
11:40 Teleshopping
12:00 Mireasa pentru fiul meu
13:00 Observator
14:00 Mireasa pentru fiul meu
16:00 Observator
17:00 Acces direct
19:00 Observator
20:00 Observator special
20:30 Junior Chef
22:30 Un show pacatos
1:00 Observator

PRO TV

7:00 Stirile Pro TV
10:05 Romania, te iubesc!
11:00 Prietenii copilariei mele
13:00 Stirile Pro TV
14:00 Tanar si nelinistit
15:00 Panica la
Hotel Majestic
17:00 Stirile Pro TV
17:30 La Maruta
19:00 Stirile Pro TV
20:45 Distractie cu Dick si Jane
22:30 Stirile Pro TV
23:05 Psihologia minciunii
0:00 Distractie cu Dick si Jane

PRIMA TV

7:00 Neam trezit!
10:00 Teleshopping
10:30 Cireasa de pe tort
11:30 Ce gandesc femeile
12:00 Teleshopping
12:30 Ora 9 a Romaniei
13:30 Teleshopping
14:00 Stirile Times New Roman
14:30 Razi si castigi
15:00 Click!
16:00 Trasnitii
16:30 Ce gandesc femeile
17:00 Cireasa de pe tort
18:00 Stirile Prima TV
19:30 Razi si castigi
20:00 Trasnitii
20:30 112 - Politia in actiune
21:30 Imagini incredibile
din lume
22:30 Click!
23:30 Cireasa de pe tort
0:30 Razi si castigi

ACASA

6:15 Intrigi si seductie
7:15 Abisul pasiunii
8:15 Casa Ibacka
8:45 Dincolo de povestiri
9:15 Teleshopping
9:45 Chemarea inimii
10:45 Teleshopping
11:00 Cununa de lacrimi
12:00 Santa Diabla
13:00 Teleshopping
13:30 Doamne de poveste
14:30 Doctorul casei
15:30 Abisul pasiunii
16:30 Povestiri adevarate
17:30 Chemarea inimii
18:30 Cununa de lacrimi
19:30 Santa Diabla
20:30 O noua viata
21:30 Regina
22:30 Povestiri de noapte
23:00 Cancan.ro
23:30 Dincolo de povestiri
0:00 O noua viata

EUFORIA TV

6:00 Zeita mirodeniilor
6:30 Secretara perfecta
8:00 Bucatarii din Beverly Hills
9:00 Maestrul gratarelor
10:00 Subiectul e casatoria
12:00 Private Practice:
Medici in Santa Monica
14:00 Prodanca si Reghe:
Relatii internationale
16:00 Printul indragostit
17:30 Mostenitorii
19:00 Dr. Oz Show
20:00 Cand vine barza...
21:00 Iubeste-te asa cum esti
23:00 Totul despre sex
0:00 Pe urmele criminalului

B1 TV

6:00 Lumea lui Banciu
7:00 Stirile diminetii
7:55 Business B1 la zi
8:00 Stirile diminetii
8:55 Business B1 la zi
9:00 Stirile diminetii
9:55 Business B1 la zi
10:00 Stirile diminetii
10:55 Business B1 la zi
11:00 Evenimentul Zilei
12:00 Stirile B1
13:00 Talk B1
15:00 Stirile B1
16:00 Butonul de panica
18:00 Stirile B1
19:00 Aktualitatea B1
20:00 Buna seara, Romania
21:30 Sub semnul intrebarii
23:00 Lumea lui Banciu
0:00 Stirile B1
1:00 Sub semnul intrebarii

NATIONAL TV

6:00 Sare si Piper
7:30 Pitici de vara
8:30 Taxi Driver
9:30 Cuceritorul
10:45 Teleshopping
11:00 Triunghiul iubirii 2
12:00 Teleshopping
12:15 Baronii
12:45 Teleshopping
13:00 Grupul Voua
13:15 Teleshopping
13:45 Mica mireasa
14:45 Specialisti in sanatate
15:15 Tacerea lacrimilor
18:30 Stiri National TV
19:15 Mica mireasa
20:15 Destine implinite
21:15 Visul Regelui
22:30 Fosta mea iubire
0:15 Stiri National TV

KANAL D

6:00 Poveste de familie
8:00 Campionul
8:30 Vacanta si terapie
9:30 Teleshopping
10:00 Draga mea prietena
12:30 Stirile Kanal D
13:15 Te vreau langa mine
15:00 Teleshopping
15:45 Vacanta si terapie
16:45 Teo Show
18:45 Stirea zilei
19:00 Stirile Kanal D
20:00 Feriha
22:15 WOWbiz
0:30 Stirile Kanal D

PRO CINEMA

8:00 Promotor
8:30 Ia banii si fugi!
9:30 Dilemele varstei
10:30 Aventurile lui
Jackie Chan
11:00 Studenti part-time
12:00 La Maruta
14:30 Dilemele varstei
15:30 Ia banii si fugi!
16:30 Osanda
18:45 Studenti part-time
19:50 La Bloc
21:00 Prietenii tai
22:00 Gloante si
cenusa la Osaka
0:45 Fara rusine

MARTI, 1 APRILIE

TVR 1

6:00 Telejurnal Matinal
9:00 Legendele palatului:
negustorul Lim Sang-ok
10:20 Kile, te omoara
cu zile
10:30 In linia intai
11:30 Nocturne
12:20 Opinii fiscale
12:30 Tribuna partidelor
parlamentare
13:00 EURO polis
14:00 Telejurnal
14:55 Clubul celor care
muncesc in Romania
15:00 Teleshopping
15:30 Maghiara de pe unu
16:50 Zeul razboiului
18:10 Interes general
18:45 Clubul celor care
muncesc in Romania
18:50 In linia intai
19:45 Sport
20:00 Telejurnal
20:55 Clubul celor care
muncesc in Romania
21:00 Studio fotbal UEFA
Champions League
21:40 Fotbal: Manchester
United - Bayern M�nchen
23:50 Rezumat UEFA
Champions League
0:40 Exclusiv in Romania

TVR 2

6:00 Ora de stiri
6:55 Imnul Romaniei
7:00 Poate nu stiai
7:15 Teleshopping
7:30 Magazin UEFA
Champions League
2013-2014
8:00 Legendele palatului:
doi barbati pentru o soarta
9:10 Mistere si conspiratii
10:10 Festivalul National
de Teatru - Editia 2013
10:40 Teatru:
Scoala nevestelor
12:50 Vara magica
14:00 Cap compas
14:30 Cultura minoritatilor
15:00 Memorialul durerii
15:50 5 minute de istorie
16:00 Black Harbour
16:50 Poate nu stiai
17:00 Televiziunea,
dragostea mea
18:00 Telejurnal
19:00 Documentar 360� GEO: Islanda Marea transhumanta
20:10 Destine ca-n filme
21:10 Om cu carte
22:00 Ora de stiri
23:00 Impotriva sortii
0:10 Battlestar Gala

ANTENA 1

6:00 Observator
8:00 �Neatza cu
Razvan si Dani
11:00 Intamplari hazlii
11:40 Teleshopping
12:00 Mireasa pentru fiul meu
13:00 Observator
14:00 Mireasa pentru fiul meu
16:00 Observator
17:00 Acces direct
19:00 Observator
20:00 Observator special
20:30 Ultimatumul
lui Bourne
23:00 Un show pacatos
1:00 Observator

PRO TV

7:00 Stirile Pro TV
10:05 Tanar si nelinistit
11:00 Caruselul
suspiciunilor
13:00 Stirile Pro TV
14:00 Tanar si nelinistit
15:00 Dispozitivul groazei
17:00 Stirile Pro TV
17:30 La Maruta
19:00 Stirile Pro TV
20:30 MasterChef
22:30 Stirile Pro TV
23:05 Psihologia minciunii
0:00 La limita nebuniei

PRIMA TV

6:00 T3ch in 3
6:30 Razi si castigi
7:00 Neam trezit!
10:00 Teleshopping
10:30 Cireasa de pe tort
11:30 Ce gandesc femeile
12:00 Teleshopping
12:30 Imagini incredibile
din lume
13:30 Teleshopping
14:00 Stirile Times New Roman
14:30 Razi si castigi
15:00 Click!
16:00 Trasnitii
16:30 Ce gandesc femeile
17:00 Cireasa de pe tort
18:00 Stirile Prima TV
19:30 Razi si castigi
20:00 Trasnitii
20:30 Spionul Dandana
22:30 Click!
23:30 Cireasa de pe tort
0:30 Razi si castigi

ACASA

6:15 Doctorul casei
7:15 Abisul pasiunii
8:15 Povestiri adevarate
9:15 Teleshopping
9:45 Chemarea inimii
10:45 Teleshopping
11:00 Cununa de lacrimi
12:00 Santa Diabla
13:00 Teleshopping
13:30 O noua viata
14:30 Intrigi si seductie
15:30 Abisul pasiunii
16:30 Povestiri adevarate
17:30 Chemarea inimii
18:30 Cununa de lacrimi
19:30 Santa Diabla
20:30 O noua viata
21:30 Regina
22:30 Povestiri de noapte
23:00 Cancan.ro
23:30 Engaged
and Underaged
0:00 O noua viata
1:00 Regina

EUFORIA TV

6:00 Zeita mirodeniilor
6:30 Secretara perfecta
8:00 Bucatarii din Beverly Hills
9:00 Prodanca si Reghe:
Relatii internationale
11:00 Nu-i usor sa fii mireasa!
12:00 Iubirile croitoresei
13:00 Ally McBeal
14:00 Iubeste-te asa cum esti
16:00 Printul indragostit
17:30 Mostenitorii
19:00 Dr. Oz Show
20:00 Cand vine barza...
21:00 Dr. House
22:00 Pe viata
23:00 Totul despre sex
0:00 Dr. House

B1 TV

6:00 Lumea lui Banciu
7:00 Stirile diminetii
7:55 Business B1 la zi
8:00 Stirile diminetii
8:55 Business B1 la zi
9:00 Stirile diminetii
9:55 Business B1 la zi
10:00 Stirile diminetii
10:55 Business B1 la zi
11:00 Evenimentul Zilei
12:00 Stirile B1
13:00 Talk B1
15:00 Stirile B1
16:00 Butonul de panica
18:00 Stirile B1
19:00 Aktualitatea B1
20:00 Buna seara, Romania
21:30 Sub semnul intrebarii
23:00 Lumea lui Banciu
0:00 Stirile B1

NATIONAL TV

6:00 Sarut-mana, mama
7:30 Pitici de vara
8:30 Destine implinite
9:30 Cuceritorul
10:45 Teleshopping
11:00 Triunghiul iubirii 2
12:00 Teleshopping
12:15 Baronii
12:45 Teleshopping
13:00 Grupul Voua
13:15 Teleshopping
13:45 Mica mireasa
14:45 Sa v-amintiti
Duminica...
18:30 Stiri National TV
19:15 Mica mireasa
20:15 Destine implinite
21:15 Visul Regelui
22:30 Iubire interzisa
0:15 Stiri National TV
1:00 Cuceritorul

KANAL D

6:00 Poveste de familie
8:00 Campionul
8:30 Vacanta si terapie
9:30 Teleshopping
10:00 Draga mea prietena
12:30 Stirile Kanal D
13:15 Te vreau langa mine
15:00 Teleshopping
15:45 Vacanta si terapie
16:45 Teo Show
18:45 Stirea zilei
19:00 Stirile Kanal D
20:00 Feriha
22:15 WOWbiz
0:30 Stirile Kanal D

PRO CINEMA

8:30 Aventurile lui
Jackie Chan
9:00 Dilemele varstei
10:00 Ia banii si fugi!
11:00 Aventurile lui
Jackie Chan
11:30 Studenti part-time
12:30 La Maruta
14:00 Zoom in 10
14:15 Dilemele varstei
15:15 Ia banii si fugi!
16:15 La Bloc
17:15 Prietenii tai
18:15 Studenti part-time
19:15 La Bloc
21:00 Prietenii tai
22:00 Regele
din California
0:00 Fara rusine
1:00 Boston Legal

MIERCURI, 2 APRILIE

TVR 1

6:00 Telejurnal Matinal
9:00 Legendele palatului:
negustorul Lim Sang-ok
10:20 Kile, te omoara cu zile
10:30 In linia intai
11:30 Garantat 100%
12:20 Opinii fiscale
12:30 Vreau sa fiu sanatos
13:00 Opre Roma
14:00 Telejurnal
14:55 Clubul celor
care muncesc in Romania
15:00 Teleshopping
15:30 Convietuiri
16:50 Zeul razboiului
18:10 Europa mea
18:45 Clubul celor
care muncesc in Romania
18:50 In linia intai
19:45 Sport
20:00 Telejurnal
20:55 Clubul celor
care muncesc in Romania
21:00 Dosar Romania
22:00 Mai buni, pentru
o viata mai buna
22:30 Biziday
23:20 Lumea modei
23:30 Drumul spre Brazilia
0:10 Tsotsi

TVR 2

6:00 Ora de stiri
6:55 Imnul Romaniei
7:00 Poate nu stiai
7:15 Teleshopping
7:30 Pescar hoinar
8:00 Legendele palatului:
doi barbati pentru o soarta
9:10 Documentar 360� GEO: Marea transhumanta
10:10 D�ale lu� Mitica
11:10 Destine ca-n filme
12:10 Om cu carte
13:00 Vara magica
14:00 Magazin UEFA
Champions League
2013-2014
14:30 Cultura minoritatilor
15:00 Omul cu chitara
15:50 5 minute de istorie
16:00 Black Harbour
16:50 Poate nu stiai
17:00 Televiziunea,
dragostea mea
18:00 Telejurnal
19:00 Documentar 360� GEO: Pe valea Loarei
20:10 De la Dinescu... citire!
21:30 Festivalul National
de Teatru - Editia 2013
22:00 Ora de stiri
23:00 Impotriva sortii
0:10 Battlestar Galactica
0:55 Vara magica

ANTENA 1

6:00 Observator
8:00 �Neatza cu
Razvan si Dani
11:00 Intamplari hazlii
11:40 Teleshopping
12:00 Mireasa pentru fiul meu
13:00 Observator
14:00 Mireasa pentru fiul meu
16:00 Observator
17:00 Acces direct
19:00 Observator
20:00 Observator special
20:30 Serviciul Roman de
Comedie: Happy Show
22:00 Mr. Bean
22:30 Un show pacatos
1:00 Observator

PRO TV

7:00 Stirile Pro TV
10:05 Tanar si nelinistit
11:00 Dispozitivul groazei
13:00 Stirile Pro TV
13:30 Tanar si nelinistit
14:30 Secretul lui Bachus
17:00 Stirile Pro TV
17:30 La Maruta
19:00 Stirile Pro TV 20:30
20:30 Din Paris, cu dragoste
22:30 Stirile Pro TV
23:05 Psihologia minciunii
0:00 Din Paris, cu dragoste

PRIMA TV

6:00 Levintza prezinta
6:30 Razi si castigi
7:00 Neam trezit!
10:00 Teleshopping
10:30 Cireasa de pe tort
11:30 Ce gandesc femeile
12:00 Teleshopping
12:30 Historia.ro
13:30 Teleshopping
14:00 T3ch in 3
14:30 Razi si castigi
15:00 Click!
16:00 Trasnitii
16:30 Ce gandesc femeile
17:00 Cireasa de pe tort
18:00 Stirile Prima TV
19:30 Razi si castigi
20:00 Trasnitii
20:30 Cronica carcotasilor
22:30 Click!
23:30 Cireasa de pe tort
0:30 Razi si castigi
1:00 Trasnitii

ACASA

6:15 Intrigi si seductie
7:15 Abisul pasiunii
8:15 Povestiri adevarate
9:15 Teleshopping
9:45 Chemarea inimii
10:45 Teleshopping
11:00 Cununa de lacrimi
12:00 Santa Diabla
13:00 Teleshopping
13:30 O noua viata
14:30 Intrigi si seductie
15:30 Abisul pasiunii
16:30 Povestiri adevarate
17:30 Chemarea inimii
18:30 Cununa de lacrimi
19:30 Santa Diabla
20:30 O noua viata
21:30 Regina
22:30 Povestiri de noapte
23:00 Cancan.ro
23:30 Engaged
and Underaged
0:00 O noua viata
1:00 Regina

EUFORIA TV

6:00 Zeita mirodeniilor
6:30 Secretara perfecta
8:00 Bucatarii din Beverly Hills
9:00 Iubeste-te asa cum esti
11:00 Nu-i usor sa fii mireasa!
12:00 Iubirile croitoresei
13:00 Ally McBeal
14:00 Cand vine barza...
16:00 Printul indragostit
17:30 Mostenitorii
19:00 Dr. Oz Show
20:00 Prodanca si Reghe:
Relatii internationale
21:00 Dr. House
22:00 Pe viata
23:00 Totul despre sex
0:00 Dr. House

B1 TV

6:00 Lumea lui Banciu
7:00 Stirile diminetii
7:55 Business B1 la zi
8:00 Stirile diminetii
8:55 Business B1 la zi
9:00 Stirile diminetii
9:55 Business B1 la zi
10:00 Stirile diminetii
10:55 Business B1 la zi
11:00 Evenimentul Zilei
12:00 Stirile B1
13:00 Talk B1
15:00 Stirile B1
16:00 Butonul de panica
18:00 Stirile B1
19:00 Aktualitatea B1
20:00 Buna seara, Romania
21:30 Sub semnul intrebarii
23:00 Lumea lui Banciu
0:00 Stirile B1
1:00 Sub semnul intrebarii

NATIONAL TV

6:00 Sare si Piper
7:30 Pitici de vara
8:30 Destine implinite
9:30 Cuceritorul
10:45 Teleshopping
11:00 Triunghiul iubirii 2
12:00 Teleshopping
12:15 Baronii
12:45 Teleshopping
13:00 Grupul Voua
13:15 Teleshopping
13:45 Mica mireasa
14:45 Copii contra parinti
16:15 Visul Regelui
17:30 Dragoste dulce-amara
18:30 Stiri National TV
19:15 Mica mireasa
20:15 Al 13-lea razboinic
22:15 Noaptea e a noastra
0:30 Cuceritorul

KANAL D

6:00 Poveste de familie
8:00 Campionul
8:30 Vacanta si terapie
9:30 Teleshopping
10:00 Draga mea prietena
12:30 Stirile Kanal D
13:15 Te vreau langa mine
15:00 Teleshopping
15:45 Vacanta si terapie
16:45 Teo Show
18:45 Stirea zilei
19:00 Stirile Kanal D
20:00 Deschide
Camera Comorilor
21:15 Fetele lu�
dom� Profesor
22:15 WOWbiz
0:30 Stirile Kanal D

PRO CINEMA

8:00 Aventurile lui
Jackie Chan
8:30 Dilemele varstei
9:30 Ia banii si fugi!
10:30 Aventurile lui
Jackie Chan
11:00 Studenti part-time
12:30 La Maruta
14:00 Descopera
Romania
14:30 Zoom in 10
14:45 Dilemele varstei
15:45 Ia banii si fugi!
16:45 La Bloc
17:45 Prietenii tai
18:45 Smallville
19:50 La Bloc
21:00 Prietenii tai
22:00 Mesaje ucigase
0:00 Fara rusine
1:00 Boston Legal

JOI, 3 APRILIE

TVR 1

6:00 Telejurnal Matinal
9:00 Legendele palatului:
negustorul Lim Sang-ok
10:20 Kile, te omoara cu zile
10:30 In linia intai
11:30 Exclusiv in Romania
12:20 Opinii fiscale
12:30 Tribuna partidelor
parlamentare
13:00 De joi pana joi
14:00 Telejurnal
14:55 Clubul celor
care muncesc in Romania
15:00 Teleshopping
15:30 Akzente
16:50 Zeul razboiului
18:10 Lozul cel mare
18:45 Clubul celor
care muncesc in Romania
18:50 In linia intai
19:45 Sport
20:00 Telejurnal
20:55 Clubul celor
care muncesc in Romania
21:10 Joi la 9
22:30 Biziday
23:20 Lumea modei
23:30 Masini, teste
si verdicte
0:00 Uimitorul Jake

TVR 2

6:00 Ora de stiri
6:55 Imnul Romaniei
7:00 Poate nu stiai
7:15 Teleshopping
7:30 Drumul succesului
8:00 Legendele palatului:
doi barbati pentru o soarta
9:10 Documentar 360� GEO: Pe valea Loarei
10:10 Academicienii
11:10 De la Dinescu... citire!
12:30 Festivalul National
de Teatru - Editia 2013
13:00 Vara magica
14:00 Pescar hoinar
14:30 Cultura minoritatilor
15:00 D�ale lu� Mitica
15:50 5 minute de istorie
16:00 Black Harbour
16:50 Poate nu stiai
17:00 Televiziunea,
dragostea mea
18:00 Telejurnal
19:00 Documentar 360� GEO: Insulele Falkland Paradis al pinguinilor
20:10 Telecinemateca:
Politistul
21:50 5 minute de istorie
22:00 Ora de stiri
23:00 Impotriva sortii
0:10 Battlestar Galactica

ANTENA 1

6:00 Observator
8:00 �Neatza cu Razvan si Dani
11:00 Intamplari hazlii
11:40 Teleshopping
12:00 Mireasa pentru fiul meu
13:00 Observator
14:00 Mireasa pentru fiul meu
16:00 Observator
17:00 Acces direct
19:00 Observator
20:00 Observator special
20:30 Next Star
23:00 Un show pacatos
1:00 Observator

PRO TV

7:00 Stirile Pro TV
10:05 Tanar si nelinistit
10:45 Secretul lui Bachus
13:00 Stirile Pro TV
14:00 Tanar si nelinistit
15:00 O iubire perfecta
17:00 Stirile Pro TV
17:30 La Maruta
19:00 Stirile Pro TV
20:30 Las fierbinti
21:30 O saptamana nebuna
22:30 Stirile Pro TV
23:05 Psihologia minciunii
0:00 Spion pe cont propriu
1:00 Stirile Pro TV

PRIMA TV

6:00 Casa: constructie
si design
6:30 Razi si castigi
7:00 Neam trezit!
10:00 Teleshopping
10:30 Cireasa de pe tort
11:30 Ce gandesc femeile
12:00 Teleshopping
12:30 Cafeneaua
Dilema Veche
13:30 Teleshopping
14:00 Casa: constructie
si design
14:30 Razi si castigi
15:00 Click!
16:00 Trasnitii
16:30 Ce gandesc femeile
17:00 Cireasa de pe tort
18:00 Stirile Prima TV
19:30 Razi si castigi
20:00 Trasnitii
20:30 Tentatia Ca$hului
22:30 Click!
23:30 Cireasa de pe tort
0:30 Razi si castigi
1:00 Trasnitii

ACASA

6:15 Intrigi si seductie
7:15 Abisul pasiunii
8:15 Povestiri adevarate
9:15 Teleshopping
9:45 Chemarea inimii
10:45 Teleshopping
11:00 Cununa de lacrimi
12:00 Santa Diabla
13:00 Teleshopping
13:30 O noua viata
14:30 Intrigi si seductie
15:30 Abisul pasiunii
16:30 Povestiri adevarate
17:30 Chemarea inimii
18:30 Cununa de lacrimi
19:30 Santa Diabla
20:30 O noua viata
21:30 Regina
22:30 Povestiri de noapte
23:00 Cancan.ro
23:30 Engaged
and Underaged
0:00 O noua viata

EUFORIA TV

6:00 Zeita mirodeniilor
6:30 Secretara perfecta
8:00 Bucatarii din Beverly Hills
9:00 Cand vine barza...
11:00 Nu-i usor sa fii mireasa!
12:00 Iubirile croitoresei
13:00 Ally McBeal
14:00 Prodanca si Reghe:
Dragoste in prelungiri
16:00 Printul indragostit
17:30 Mostenitorii
19:00 Dr. Oz Show
20:00 Prodanca si Reghe:
Relatii internationale
21:00 Iubeste-te asa cum esti
23:00 Totul despre sex
0:00 Film
1:45 Aventurile Christinei

B1 TV

6:00 Lumea lui Banciu
7:00 Stirile diminetii
7:55 Business B1 la zi
8:00 Stirile diminetii
8:55 Business B1 la zi
9:00 Stirile diminetii
9:55 Business B1 la zi
10:00 Stirile diminetii
10:55 Business B1 la zi
11:00 Evenimentul Zilei
12:00 Stirile B1
13:00 Talk B1
15:00 Stirile B1
16:00 Butonul de panica
18:00 Stirile B1
19:00 Aktualitatea B1
20:00 Buna seara, Romania
21:30 Sub semnul
intrebarii
23:00 Lumea lui Banciu
0:00 Stirile B1
1:00 Sub semnul
intrebarii

NATIONAL TV

6:00 Albumul National
8:00 Baronii
8:30 Taxi Driver
9:30 Cuceritorul
10:45 Teleshopping
11:00 Triunghiul iubirii 2
12:00 Teleshopping
12:15 Baronii
12:45 Teleshopping
13:00 Grupul Voua
13:15 Teleshopping
13:30 Voua
13:45 Mica mireasa
14:45 Copii contra parinti
16:15 Visul Regelui
17:30 Dragoste dulce-amara
18:30 Stiri National TV
19:15 Mica mireasa
20:15 Suflete pereche
21:15 Cavalerul noptii
23:00 Cuceritorul
0:15 Dragoste dulce-amara
1:15 Poama acra

KANAL D

6:00 Poveste de familie
8:00 Campionul
8:30 Vacanta si terapie
9:30 Teleshopping
10:00 Draga mea prietena
12:30 Stirile Kanal D
13:15 Te vreau langa mine
15:00 Teleshopping
15:45 Vacanta si terapie
16:45 Teo Show
18:45 Stirea zilei
19:00 Stirile Kanal D
20:00 Suleyman Magnificul:
Sub domnia iubirii
22:15 WOWbiz
0:30 Stirile Kanal D
1:30 Vreau sa ma marit

PRO CINEMA

8:30 Aventurile lui
Jackie Chan
9:00 Dilemele varstei
10:00 Ia banii si fugi!
11:00 Aventurile lui
Jackie Chan
11:30 Smallville
12:30 La Maruta
14:00 Lumea Pro Cinema
14:30 Zoom in 10
14:45 Dilemele varstei
15:45 Ia banii si fugi!
16:45 La Bloc
17:45 Prietenii tai
18:45 Smallville
19:50 La Bloc
21:00 Prietenii tai
22:00 Captivi pe
Insula terorii
0:15 Fara rusine
1:15 Boston Legal

Redactia nu raspunde
pentru modificarile
care survin in
programele TV

Lasă un comentariu