PROGRAMUL DE TELEVIZIUNE PE PERIOADA 21 - 27 MARTIE 2014

VINERI, 21 MARTIE

TVR 1

07:00 Telejurnal matinal
08:00 Telejurnal matinal
09:00 Legendele palatului:
negustorul Lim Sang-ok
10:20 Kile te omoara
cu zile!
10:30 In linia intai
11:30 Politica
si delicateturi
12:20 Opinii fiscale
12:30 Tribuna partidelor
parlamentare
13:00 Europa mea
13:30 M.A.I. aproape
de tine
14:00 Telejurnal
14:55 Clubul celor care
muncesc in Romania
15:00 Teleshopping
15:30 Oameni ca noi
16:00 Parlamentul
Romaniei
16:50 Zeul razboiului
18:10 Beneficiar Romania
18:45 Clubul celor care
muncesc in Romania
18:50 In linia intai
19:45 Sport
20:00 Telejurnal
20:55 Clubul celor care
muncesc in Romania
21:00 O data�n viata
00:10 Sin City

TVR 2

07:00 Poate nu stiai
07:30 5 x 5 minute de
istorie cu Adrian Cioroianu
08:00 Legendele palatului:
doi barbati pentru
o soarta
09:10 Documentar 360�
GEO
10:10 Om cu carte
11:10 Rezistenta
prin cultura
12:10 Mistere si
conspiratii
13:00 Concertele Festivalului
George Enescu
14:00 Natura si sanatate
14:30 Cultura minoritatilor
15:00 Jurnal de front
15:50 5 minute de istorie
cu Adrian Cioroianu
16:00 Trandafirii salbatici
17:00 Televiziunea,
dragostea mea
18:00 Telejurnal TVR2
19:00 Documentar 360�GEO
20:10 Dincolo de cuvinte
21:55 5 minute de istorie
cu Adrian Cioroianu
22:00 Ora de stiri
23:00 Impotriva sortii
00:10 Battlestar Galactica
00:55 Concertele Festivalului
George Enescu

ANTENA 1

08:00 Neatza cu
Razvan si Dani
10:50 In gura presei
11:40 Teleshopping
12:00 Mireasa pentru fiul meu
13:00 Observator
14:00 Mireasa pentru fiul meu
16:00 Observator
17:00 Acces direct
19:00 Observator
20:00 Observator special
20:30 Piratii din Caraibe:
La capatul lumii
00:15 Romania danseaza (R)

PRO TV

07:00 Stirile Pro Tv
10:05 Tanar si Nelinistit (R)
11:00 Povestea lui
Brooke Ellison (R)
13:00 Stirile Pro Tv
13:45 Masterchef (R)
16:00 La Maruta
17:00 Stirile Pro Tv
17:30 La Maruta
19:00 Stirile Pro Tv
20:30 Romanii au talent
23:00 Martor si acuzator
01:15 Stirile Pro Tv (R)

PRIMA TV

07:00 Ne-am trezit!
10:00 Teleshopping
10:30 Cireasa de pe tort (R)
11:30 Ce gandesc
femeile (R)
12:00 Teleshopping
12:30 Cafeneaua
Dilema Veche (R)
13:30 Teleshopping
14:00 Click! Pofta buna (R)
14:30 Razi si castigi (R)
15:00 Click! (R)
16:00 Trasniti din NATO (R)
16:30 Ce gandesc femeile
17:00 Cireasa de pe tort
18:00 Stirile Prima TV
19:30 Razi si castigi
20:00 Trasniti din NATO
20:30 Ultima sansa
22:30 Click!
23:30 Cireasa de pe tort (R)
00:30 Trasniti din NATO (R)

ACASA

07:15 Abisul pasiunii (R)
08:15 Povestiri adevarate (R)
09:45 Chemarea inimii (R)
11:00 Cununa de lacrimi (R)
12:00 Santa Diabla (R)
13:30 O noua viata (R)
14:30 Intrigi si seductie
15:30 Abisul pasiunii
16:30 Povestiri adevarate
17:30 Chemarea inimii
18:30 Cununa de lacrimi
19:30 Santa Diabla
21:30 Regina
22:30 Forta destinului
00:00 Povestiri adevarate (R)

EUFORIA TV

08:00 Vanatoarea de comori
09:00 Prodanca si Reghe:
Afaceri de familie (R)
11:00 Nu-i usor
sa fii mireasa!
12:00 Sue Thomas
13:00 Mediumul (R)
14:00 Prodanca si Reghe:
Afaceri de familie
16:00 Printul indragostit
17:30 Heirs
19:00 Dr. Oz Show
20:00 Dr. House
00:00 Identitate schimbata

B1 TV

07:00 Stirile diminetii
07:55 Business B1 la zi
08:00 Stirile diminetii
08:55 Business B1 la zi
09:00 Stirile diminetii
09:55 Business B1 la zi
10:00 Stirile diminetii
10:55 Business B1 la zi
11:00 Evenimentul Zilei
12:00 Stirile B1
13:00 Talk B1
14:00 Romania, acum
15:00 Stirile B1
16:00 Romania, acum
17:00 Butonul de panica
18:00 Stirile B1
19:00 Aktualitatea B1
20:00 Buna seara,
Romania!
21:30 X-Press
23:00 Lumea lui Banciu
00:00 Stirile B1

NATIONAL TV

07:30 Pastila Voua (R)
08:00 Clipuri
08:15 Copii contra parinti (R)
09:45 Suflete pereche (R)
11:00 Triunghiul iubirii 2
12:00 Cuceritorul
13:15 Pastila Voua (R)
13:45 Mica mireasa (R)
14:45 Baronii (R)
15:30 Copii contra parinti (R)
17:00 Specialisti
in sanatate
17:30 Dragoste
dulce-amara
18:30 Stiri National TV
19:15 Mica mireasa
20:15 Suflete pereche
21:15 Cavalerii noptii
23:00 Cuceritorul (R)
00:15 Dragoste
dulce-amara (R)

KANAL D

08:00 Campionul
08:30 Vacanta si terapie (R)
10:00 Draga mea prietena
12:30 Stirile Kanal D
13:15 Te vreau langa mine
15:30 Vacanta si terapie
16:45 Teo Show
18:45 Stirea zilei
19:00 Stirile Kanal D
20:00 Suleyman
Magnificul
22:15 Pe banii parintilor
23:45 Fetele lu�
dom� Profesor (R)
00:45 Stirile Kanal D (R)

PRO CINEMA

08:30 Aventurile
lui Jackie Chan (R)
09:00 Dilemele varstei (R)
10:00 Earl (R)
11:00 Men of a
Certain Age (R)
12:00 Aventurile
lui Jackie Chan
12:30 La Maruta
14:00 Acasa in bucatarie
15:00 Dilemele varstei
16:00 Men of a
Certain Age
17:00 La bloc (R)
18:00 Prietenii tai (R)
19:00 Dilemele varste
20:00 Fata in fata
22:00 Tango
00:30 Fara rusine
01:15 Boston Legal

SAMBATA, 22 MARTIE

TVR 1

07:30 Clubul desenelor
animate
08:30 Dosar Romania
09:30 Masini, teste
Si verdicte
10:00 Beneficiar Romania
10:30 Viata nu poate
continua asa!
11:00 Gala Umorului
12:00 Tezaur folcloric
13:00 Ora regelui
14:00 Telejurnal
14:35 37�C
15:25 Andonevralgicul
de sambata
15:30 37�C
16:00 Fotbal* Liga 2 la TVR:
Farul Constanta-Rapid
18:00 Exclusiv in Romania
18:50 Teleenciclopedia
19:45 Sport
20:00 Telejurnal
21:00 Gala Umorului
22:10 Profesionistii...
cu Eugenia Voda
23:15 Seducatorul
01:10 Tezaur folcloric

TVR 2

07:00 Poate nu Stiai
07:30 Ferma
08:30 Calatori in
lumi paralele
09:25 5 minute de istorie
cu Adrian Cioroianu
09:30 Cap compas
10:00 Drumul succesului
10:30 Prieteni pe viata
12:10 Poate nu stiai
12:30 5 x 5 minute de istorie
cu Adrian Cioroianu
13:00 Popasuri folclorice
14:10 Top cultura
16:00 Memorialul Durerii �
o istorie care nu
se invata la scoala
17:00 Mistere si conspiratii
18:00 Telejurnal TVR2
18:30 Lumea azi
19:00 Jurnal de front
20:10 Zbor deasupra
unui cuib de cuci
22:25 Scenariul otravit
00:10 Matusa lui Charley

ANTENA 1

09:00 Drumuri de fier
11:00 Junior Chef (R)
13:00 Observator
14:00 Mireasa pentru fiul meu
16:00 Observator
17:00 Mireasa pentru fiul meu
19:00 Observator
20:00 In puii mei
20:30 Te cunosc de undeva
23:45 Justitie pe
cont propriu
01:45 Straini printre noi

PRO TV

07:00 Stirile Pro Tv
10:00 I Like IT
10:30 Maestrii
iluzionismului
11:00 Inarmati Si periculosi
13:00 Stirile Pro Tv
13:15 La Maruta (R)
14:30 Fete rele 2
16:30 Romanii au talent (R)
19:00 Stirile Pro Tv
20:30 Jaf in stil italian
22:45 Dreptate Si razbunare
00:30 Jaf in stil italian (R)

PRIMA TV

07:00 Teleshopping
07:30 Trasniti din NATO (R)
09:30 Casa: constructie
si design
10:00 Teleshopping
10:30 Secrete de stil
11:00 Levintza prezinta
11:30 Click! Pofta buna
12:00 Razi si castigi (R)
12:30 Schimb de mame (R)
14:30 T3CH IN 3
15:00 Imagini incredibile
din lume (R)
16:00 Cronica carcotasilor (R)
18:00 Stirile Prima TV
19:30 Razi si castigi
20:00 Stirile Times
New Roman
20:30 Vrei sa fii milionar?
21:30 Tantalaul si Gogomanul:
Cand Harry l-a cunoscut
pe Lloyd
23:30 Epic Show
00:30 Razi si castigi (R)

ACASA

07:15 Abisul pasiunii (R)
08:15 Povestiri adevarate (R)
09:45 Chemarea inimii (R)
11:00 Cununa de lacrimi (R)
12:00 Santa Diabla (R)
13:00 Dincolo de povestiri (R)
13:30 Doamne de poveste (R)
14:30 Intrigi si seductie
15:30 Abisul pasiunii (R)
16:30 Doctorul casei
17:30 Chemarea inimii
18:30 Cununa de lacrimi
19:30 Santa Diabla
20:30 Regina
22:30 Forta destinului
00:00 Doctorul casei (R)
01:00 Regina (R)

EUFORIA TV

07:00 Printesa Atsu
08:00 Vanatoarea de comori
09:00 Oameni frumosi
10:00 Dr. House (R)
14:00 O iubire adevarata
15:30 Acuzat pe nedrept
17:00 Numai peste cadavrul ei
19:00 Dr. Oz Show
20:00 Cand vine barza
22:00 Razbunare
00:00 Lectia de teroare

B1 TV

07:00 Stirile B1
10:00 Weekend B1
12:00 Stirile B1
13:00 360�
15:00 Stirile B1
16:00 Pasul Fortunei
17:00 Condamnatii
18:00 Stirile B1
19:00 Talk B1
20:00 Stirile B1
21:00 Special B1
23:00 360�
00:00 Stirile B1
01:00 Actualitatea
romaneasca (R)

NATIONAL TV

08:00 Dragoste
dulce-amara (R)
09:15 Grupul Voua (R)
09:45 Specialisti
in sanatate (R)
10:30 Grupul Voua (R)
10:45 Mica mireasa (R)
12:15 Baronii (R)
13:00 Suflete pereche (R)
14:00 Traditii de la bunica
15:30 Cavalerii noptii (R)
18:30 Stiri National TV
19:15 Mica mireasa
20:15 Iubire interzisa
22:00 Fosta mea iubire
23:45 Traditii de
la bunica (R)
01:15 Cuceritorul (R)

KANAL D

08:00 Teleshopping
08:30 Campionul
09:45 Pastila de ras (R)
10:30 Teo Show (R)
12:30 Stirile Kanal D
13:45 WOWBiz
16:15 D-Paparazzi (R)
17:15 Deschide
Camera Comorilor!
18:45 Stirea zilei
19:00 Stirile Kanal D (R)
20:00 Asta-i Romania!
21:30 In numele regelui
01:00 Stirile Kanal D (R)

PRO CINEMA

07:30 Acasa in
bucatarie (R)
08:30 Aventurile lui
Jackie Chan (R)
09:00 Dilemele
varstei (R)
10:00 Men of a
Certain Age (R)
11:00 Dilemele
varstei (R)
12:00 La Maruta
14:30 Zoom in 10
14:45 Dilemele varstei
15:45 Men of a
Certain Age
16:45 Northfork
19:00 Dilemele varstei
20:00 Destin in prelungiri
22:15 Dincolo
de America
00:30 Serviciul Roman
de Comedie

DUMINICA, 23 MARTIE

TVR 1

07:30 Universul credintei
08:20 Simbolica
08:30 Universul credintei
09:30 Pro patria
10:00 In gradina Danei
10:35 Viata satului
11:50 Minutul
de agricultura
12:00 Viata satului
13:00 Ultima editie
14:00 Telejurnal
14:30 Politica
si delicateturi
15:30 Tezaur folcloric
16:25 Drumul spre Brazilia
16:55 Sport Plus
18:00 Lozul cel mare
18:30 Festivalul International
de Circ Monte Carlo
18:50 Gala Umorului
19:45 Sport
20:00 Telejurnal
21:10 Vizita la domiciliu
22:55 Garantat 100%
23:55 O data�n viata

TVR 2

07:00 Poate nu stiai
07:30 Cap compas
08:00 Popasuri folclorice
09:00 Ferma
10:10 In curtea bunicilor
12:00 Ochii care nu se vad
13:00 Pescar hoinar
13:30 Natura si sanatate
14:10 Minetti
15:40 5 minute de istorie
cu Adrian Cioroianu
16:00 Omul cu chitara
17:00 D�ale lu� Mitica
18:00 Telejurnal TVR2
18:30 Magazin UEFA
Champions League
19:00 Academicienii
20:10 Operatiunea
Monstrul
22:00 Lumini si umbre
23:10 Ochii care nu se vad
00:10 Minetti

ANTENA 1

09:00 Hercule
10:00 Te cunosc
de undeva
13:00 Observator
13:30 Next Star
16:00 Observator
16:15 SuperBingo
Metropolis
19:00 Observator
19:45 FamiliaDA
20:30 Romania danseaza
23:00 Comedie de
Groaza 2
01:00 Cavalerul
intunericului

PRO TV

07:00 Stirile Pro Tv
10:00 Dupa 20 de ani
11:00 Fete rele 2
13:00 Stirile Pro Tv
13:05 Apropo Tv
14:00 Regina frumusetii
16:00 Baschetii fermecati 2
18:00 Romania, te iubesc!
19:00 Stirile Pro Tv
20:30 Now You See Me:
Jaful perfect
23:00 Motelul groazei
00:45 Apropo Tv

PRIMA TV

07:00 Teleshopping
07:30 T3CH IN 3
08:00 Levintza prezinta
08:30 Click! Pofta buna
09:00 Ora 9 a Romaniei
10:00 Teleshopping
10:30 Eurobox
11:00 Historia.ro
12:00 In fata presei
13:00 Cafeneaua
Dilema Veche
14:00 Stirile Times
New Roman
14:30 Razi si castigi
15:00 Epic Show
16:00 Tantalaul si Gogomanul:
Cand Harry l-a cunoscut
pe Lloyd
18:00 Stirile Prima TV
19:30 Razi si castigi
20:00 Stirile Times
New Roman
20:30 Vrei sa fii milionar?
21:30 Schimb de mame
23:30 Tufa de Venetia
01:00 Stirile Prima TV

ACASA

07:15 Abisul pasiunii
08:15 Povestiri adevarate
09:45 Chemarea inimii
11:00 Cununa de lacrimi
12:00 Santa Diabla
13:00 Dincolo de povestiri
13:30 Santa Diabla
14:30 Intrigi si seductie
15:30 Abisul pasiunii
16:30 Doctorul casei
17:30 Chemarea inimii
18:30 Cununa de lacrimi
19:30 Santa Diabla
21:30 Regina
22:30 Forta destinului
00:00 Doctorul casei
01:00 Regina

EUFORIA TV

07:00 Printesa Atsu
08:00 Vanatoarea de comori
09:00 Oameni frumosi
10:00 Numai peste
cadavrul ei
12:00 Razbunare
14:00 O iubire adevarata
15:30 Acuzat pe nedrept
17:00 In cautarea
sotului rapit
19:00 Dr. Oz Show
20:00 Prodanca si Reghe:
Relatii internationale

B1 TV

22:00 Medici in
Santa Monica
00:00 Planul perfect
07:00 Stirile B1
10:00 Weekend B1
12:00 Stirile B1
13:00 Capital TV
14:00 Agrikultura
15:00 Stirile B1
16:00 Ring TV
18:00 Stirile B1
19:00 Talk B1
20:00 Stirile B1
21:00 Actualitatea
romaneasca
23:00 Lumea lui Banciu
00:00 Stirile B1

NATIONAL TV

07:30 Baronii
08:00 Mica mireasa
09:15 Grupul Voua
10:15 Traditii de la bunica
12:15 Specialisti
in sanatate
13:00 Sa v-amintiti
Duminica...
16:45 Iubire interzisa
18:30 Stiri National TV
19:15 Mica mireasa
20:15 Iubire imposibila
23:15 Sa v-amintiti
Duminica...
03:00 Baronii

KANAL D

08:30 Campionul
09:45 Pastila de ras
10:30 Teo Show
12:30 Stirile Kanal D
13:45 WOWBiz
15:00 Bingo Romania
17:15 Asta-i Romania!
18:45 Stirea zilei
19:00 Stirile Kanal D
20:00 D-Paparazzi
21:00 Ochii din umbra
22:30 Liceenii
00:30 Stirile Kanal D

PRO CINEMA

09:15 Descopera Romania
09:45 Promotor
10:15 Serviciul Roman
de Comedie
11:15 Dilemele varstei
12:15 Men of a C
ertain Age
13:15 Dilemele varstei
14:15 Lumea Pro Cinema
14:45 Dilemele varstei
15:45 Men of a
Certain Age
16:45 Destin in prelungiri
19:00 Dilemele varstei
20:00 Povestea
Lindei McCartney
22:00 Fratii Solomon
00:15 Serviciul Roman
de Comedie

LUNI, 24 MARTIE

TVR 1

9:00 Legendele palatului:
negustorul Lim Sang-ok
10:20 Kile, te omoara
cu zile
10:30 Ultima editie
11:30 Profesionistii...
12:20 Opinii fiscale
12:30 In gradina Danei
13:00 Germana...la 1
14:00 Telejurnal
14:55 Clubul celor care
muncesc in Romania
15:00 Teleshopping
15:30 Maghiara de pe unu
16:50 Zeul razboiului
18:10 Vreau sa fiu sanatos
18:45 Clubul celor care
muncesc in Romania
18:50 In linia intai
19:45 Sport
20:00 Telejurnal
20:55 Clubul celor care
muncesc in Romania
21:00 Dr. House
21:50 Dincolo
de celebritate
22:00 La birou
22:30 Biziday
23:20 Lumea modei
23:30 Magazin UEFA
Champions League
2013-2014
0:00 Nocturne

TVR 2

8:00 Legendele palatului:
doi barbati pentru o soarta
9:10 Documentar 360� �
GEO
10:10 Top cultura
12:00 Lumea azi
12:30 Natura si sanatate
14:00 Drumul succesului
14:30 Cultura minoritatilor
15:00 Rezistenta
prin cultura
15:50 5 minute de istorie
16:00 Black Harbour
16:50 Poate nu stiai
17:00 Deportatii
18:00 Telejurnal
19:00 Documentar 360� �
GEO
20:10 Teatru: Cafeneaua
22:00 Ora de stiri
23:10 Filmul de arta:
Un an din viata
1:20 Concertele Festivalului
George Enescu

ANTENA 1

8:00 �Neatza cu Razvan
si Dani
10:50 In gura presei
11:40 Teleshopping
12:00 Mireasa pentru
fiul meu
13:00 Observator
14:00 Mireasa pentru
fiul meu
16:00 Observator
17:00 Acces direct
19:00 Observator
20:00 Observator special
20:30 Junior Chef
22:30 Un show pacatos
23:00 Un show pacatos
1:00 Observator

PRO TV

7:00 Stirile Pro TV
10:05 Romania, te iubesc!
11:00 Regina frumusetii
13:00 Stirile Pro TV
14:00 Tanar si nelinistit
15:00 Baschetii fermecati 2
17:00 Stirile Pro TV
17:30 La Maruta
19:00 Stirile Pro TV
20:30 Vanatoarea
ultimului dragon
22:30 Stirile Pro TV
23:05 Psihologia minciunii
0:00 Las fierbinti

PRIMA TV

7:00 Neam trezit!
10:00 Teleshopping
10:30 Cireasa de pe tort
11:30 Ce gandesc femeile
12:00 Teleshopping
12:30 Epic Show
13:30 Teleshopping
14:00 Stirile Times
New Roman
14:30 Razi si castigi
15:00 Click!
16:00 Trasnitii
16:30 Ce gandesc femeile
17:00 Cireasa de pe tort
18:00 Stirile Prima TV
19:30 Razi si castigi
20:00 Trasnitii
20:30 112 - Politia in actiune
21:30 Imagini incredibile
din lume
22:30 Click!
23:30 Cireasa de pe tort
0:30 Trasnitii

ACASA

8:45 Dincolo de povestiri
9:15 Teleshopping
9:45 Chemarea inimii
10:45 Teleshopping
11:00 Cununa de lacrimi
12:00 Santa Diabla
13:00 Teleshopping
13:30 Doamne de poveste
14:30 Doctorul casei
15:30 Abisul pasiunii
16:30 Povestiri adevarate
17:30 Chemarea inimii
18:30 Cununa de lacrimi
19:30 Santa Diabla
20:30 O noua viata
21:30 Regina
22:30 Povestiri de noapte
23:00 Cancan.ro
23:30 Dincolo de povestiri
0:00 O noua viata

EUFORIA TV

8:00 Vanatoarea de comori
9:00 Maestrul gratarelor
10:00 Lovitura perfecta
12:00 Private Practice:
Medici in Santa Monica
14:00 Prodanca si Reghe:
Afaceri de familie
16:00 Printul indragostit
17:30 Mostenitorii
19:00 Dr. Oz Show
20:00 Cand vine barza
21:00 Dr. House
22:00 Pe viata
23:00 Totul despre sex
0:00 Dr. House

B1 TV

8:00 Stirile diminetii
8:55 Business B1 la zi
9:00 Stirile diminetii
9:55 Business B1 la zi
10:00 Stirile diminetii
10:55 Business B1 la zi
11:00 Evenimentul Zilei
12:00 Stirile B1
13:00 Talk B1
14:00 Romania acum
15:00 Stirile B1
16:00 Romania acum
17:00 Butonul de panica
18:00 Stirile B1
19:00 Aktualitatea B1
20:00 Buna seara,
Romania
21:30 Sub semnul intrebarii
23:00 Lumea lui Banciu
0:00 Stirile B1

NATIONAL TV

8:30 Taxi Driver
9:30 Cuceritorul
10:45 Teleshopping
11:00 Triunghiul iubirii 2
12:00 Teleshopping
12:15 Baronii
12:45 Teleshopping
13:00 Grupul Voua
13:15 Teleshopping
13:45 Mica mireasa
14:45 Specialisti
in sanatate
15:15 Uniti pentru
totdeauna
19:15 Mica mireasa
20:15 Destine implinite
21:15 Visul Regelui
22:30 Fosta mea iubire
0:15 Stiri National TV

KANAL D

8:30 Vacanta si terapie
9:30 Teleshopping
10:00 Draga mea prietena
12:30 Stirile Kanal D
13:15 Te vreau langa mine
15:00 Teleshopping
15:45 Vacanta si terapie
16:45 Teo Show
18:45 Stirea zilei
19:00 Stirile Kanal D
20:00 Feriha
22:15 WOWbiz
0:30 Stirile Kanal D

PRO CINEMA

8:00 Dilemele varstei
9:00 Barbati intre
doua varste
10:00 Dilemele varstei
11:00 Aventurile
lui Jackie Chan
11:30 La Maruta
14:00 Dilemele varstei
15:00 Barbati intre
doua varste
16:00 Povestea
Lindei McCartney
18:00 Dilemele varstei
19:00 Gala Premiilor
Gopo 2014
23:00 MacGruber
1:00 Fara rusine
1:45 Boston Legal

MARTI, 25 MARTIE

TVR 1

9:00 Legendele palatului:
negustorul Lim Sang-ok
10:20 Kile, te omoara cu zile
10:30 In linia intai
11:30 Nocturne
12:20 Opinii fiscale
12:30 Tribuna partidelor
parlamentare
13:00 EURO polis
14:00 Telejurnal
14:55 Clubul celor care
muncesc in Romania
15:00 Teleshopping
15:30 Maghiara de pe unu
16:50 Zeul razboiului
18:10 Interes general
18:45 Clubul celor care
muncesc in Romania
18:50 In linia intai
19:45 Sport
20:00 Telejurnal
20:55 Clubul celor care
muncesc in Romania
21:10 Intre bine si rau
22:30 Biziday
23:20 Lumea modei
23:30Trauma
1:10 Interes general

TVR 2

7:00 Poate nu stiai
7:15 Teleshopping
7:30 Magazin UEFA
Champions League
2013-2014
8:00 Legendele palatului:
doi barbati pentru o soarta
9:10 Documentar 360� - GEO:
Oman, trandafirii din desert
10:10 Mistere si conspiratii
11:10 Teatru:
Cafeneaua(AP)
13:00 Concertele Festivalului
George Enescu
14:00 Cap compas
14:30 Cultura minoritatilor
15:00 Memorialul durerii
15:50 5 minute de istorie
16:00 Black Harbour
16:50 Poate nu stiai
17:00 Televiziunea,
dragostea mea
18:00 Telejurnal
19:00 Documentar 360� GEO: S.O.S. delfinii!
20:10 Destine ca-n filme
21:10 Om cu carte
22:00 Ora de stiri
23:00 Impotriva sortii
0:10 Battlestar Galactica
0:55 Concertele Festivalului
George Enescu

ANTENA 1

6:00 Observator
8:00 �Neatza cu Razvan
si Dani
10:50 In gura presei
11:40 Teleshopping
12:00 Mireasa pentru fiul meu
13:00 Observator
14:00 Mireasa pentru fiul meu
16:00 Observator
17:00 Acces direct
19:00 Observator
20:00 Observator special
20:30 Vanatoarea de oameni
22:30 Un show pacatos
1:00 Observator

PRO TV

7:00 Stirile Pro TV
10:05 Tanar si nelinistit
11:00 Gossip Girl: Intrigi
la New York
12:00 Apropo TV
13:00 Stirile Pro TV
14:00 Tanar si nelinistit
15:00 Mircea
17:00 Stirile Pro TV
17:30 La Maruta
19:00 Stirile Pro TV
20:30 MasterChef
22:30 Stirile Pro TV
23:05 Psihologia minciunii
0:00 O saptamana nebuna
1:00 Stirile Pro TV

PRIMA TV

6:00 T3ch in 3
6:30 Stirile Times New Roman
7:00 Neam trezit!
10:00 Teleshopping
10:30 Cireasa de pe tort
11:30 Ce gandesc femeile
12:00 Teleshopping
12:30 Imagini incredibile
din lume
13:30 Teleshopping
14:00 Stirile Times New Roman
14:30 Razi si castigi
15:00 Click!
16:00 Trasnitii
16:30 Ce gandesc femeile
17:00 Cireasa de pe tort
18:00 Stirile Prima TV
19:30 Razi si castigi
20:00 Trasnitii
20:30 Orizont intunecat
22:30 Click!
23:30 Cireasa de pe tort
0:30 Trasnitii
1:00 Razi si castigi

ACASA

7:15 Abisul pasiunii
8:15 Povestiri adevarate
9:15 Teleshopping
9:45 Chemarea inimii
10:45 Teleshopping
11:00 Cununa de lacrimi
12:00 Santa Diabla
13:00 Teleshopping
13:30 O noua viata
14:30 Intrigi si seductie
15:30 Abisul pasiunii
16:30 Povestiri adevarate
17:30 Chemarea inimii
18:30 Cununa de lacrimi
19:30 Santa Diabla
20:30 O noua viata
21:30 Regina
22:30 Povestiri de noapte
23:00 Cancan.ro
23:30 Friendzone
0:00 O noua viata
1:00 Regina

EUFORIA TV

6:30 Secretara perfecta
8:00 Vanatoarea de comori
9:00 Prodanca si Reghe:
Afaceri de familie
11:00 Nu-i usor sa fii mireasa!
12:00 Iubirile croitoresei
13:00 Ally McBeal
14:00 Prodanca si Reghe:
Afaceri de familie
16:00 Printul indragostit
17:30 Mostenitorii
19:00 Dr. Oz Show
21:00 Dr. House
22:00 Pe viata
23:00 Totul despre sex
0:00 Dr. House
1:00 Pe viata

B1 TV

7:00 Stirile diminetii
7:55 Business B1 la zi
8:00 Stirile diminetii
8:55 Business B1 la zi
9:00 Stirile diminetii
9:55 Business B1 la zi
10:00 Stirile diminetii
10:55 Business B1 la zi
11:00 Evenimentul Zilei
12:00 Stirile B1
13:00 Talk B1
14:00 Romania acum
15:00 Stirile B1
16:00 Romania acum
17:00 Butonul de panica
18:00 Stirile B1
19:00 Aktualitatea B1
20:00 Buna seara, Romania
21:30 Sub semnul intrebarii
23:00 Lumea lui Banciu
0:00 Stirile B1
1:00 Sub semnul intrebarii

NATIONAL TV

6:00 Sarut-mana, mama
7:30 Pitici de vara
8:30 Destine implinite
9:30 Cuceritorul
10:45 Teleshopping
11:00 Triunghiul iubirii 2
12:00 Teleshopping
12:15 Baronii
12:45 Teleshopping
13:00 Grupul Voua
13:15 Teleshopping
13:45 Mica mireasa
14:45 Sa v-amintiti
Duminica...
18:30 Stiri National TV
19:15 Mica mireasa
20:15 Destine implinite
21:15 Visul Regelui
22:30 Iubire interzisa
0:15 Stiri National TV
1:00 Cuceritorul

KANAL D

6:00 Poveste de familie
8:00 Campionul
8:30 Vacanta si terapie
9:30 Teleshopping
10:00 Draga mea prietena
12:30 Stirile Kanal D
13:15 Te vreau langa mine
15:00 Teleshopping
15:45 Vacanta si terapie
16:45 Teo Show
18:45 Stirea zilei
19:00 Stirile Kanal D
20:00 Feriha
22:15 WOWbiz
0:30 Stirile Kanal D
1:30 Printesa vampirilor

PRO CINEMA

8:30 Aventurile lui
Jackie Chan
9:00 Dilemele varstei
10:00 Barbati intre
doua varste
11:00 Dilemele varstei
12:00 Aventurile
lui Jackie Chan
12:30 La Maruta
14:00 Acasa in bucatarie
15:00 Zoom in 10
15:15 Dilemele varstei
16:15 Barbati intre
doua varste
17:15 Smallville
18:15 Best of Gopo
18:45 Dilemele varstei
19:50 La Bloc
21:00 Prietenii tai
22:00 Stralucire
0:15 Fara rusine
1:00 Boston Legal

MIERCURI, 26 MARTIE

TVR 1

9:00 Legendele palatului:
negustorul Lim Sang-ok
10:20 Kile, te omoara cu zile
10:30 In linia intai
11:30 Garantat 100%
12:20 Opinii fiscale
12:30 Vreau sa fiu sanatos
13:00 Opre Roma
14:00 Telejurnal
15:00 Teleshopping
16:50 Patinaj artistic
18:45 Dincolo
de celebritate
18:50 In linia intai
19:45 Sport
20:00 Telejurnal
21:00 Dosar Romania
22:30 Biziday
23:20 Lumea modei
23:30 Drumul spre Brazilia
0:10 ...Si ne izbaveste
de cel rau

TVR 2

8:00 Legendele palatului:
doi barbati pentru o soarta
9:10 Documentar 360� GEO
10:10 Destine ca-n filme
11:00 Patinaj artistic:
Campionatele Mondiale
de la Tokyo
14:00 Magazin UEFA
Champions League
2013-2014
14:30 Cultura minoritatilor
15:00 Omul cu chitara
15:50 5 minute de istorie
16:00 Black Harbour
16:50 Poate nu stiai
17:00 Televiziunea,
dragostea mea
18:00 Telejurnal
19:00 Documentar 360� GEO
20:10 De la Dinescu... citire!
21:30 Festivalul National
de Teatru
22:00 Ora de stiri
23:00 Impotriva sortii
0:10 Battlestar Galactica
0:55 D�ale lu� Mitica

ANTENA 1

8:00 �Neatza cu
Razvan si Dani
10:50 In gura presei
11:40 Teleshopping
12:00 Mireasa pentru fiul meu
13:00 Observator
14:00 Mireasa pentru fiul meu
16:00 Observator
17:00 Acces direct
19:00 Observator
20:00 Observator special
20:30 Serviciul Roman de
Comedie: Happy Show
22:00 Mr. Bean
22:30 Un show pacatos
23:00 Un show pacatos

PRO TV

7:00 Stirile Pro TV
10:05 Tanar si nelinistit
11:00 Mircea
13:00 Stirile Pro TV
14:00 Tanar si nelinistit
15:00 Audrey Hepburn
17:00 Stirile Pro TV
17:30 La Maruta
19:00 Stirile Pro TV
20:30 Fotbal Cupa Romaniei:
Astra - Petrolul
22:30 Stirile Pro TV
23:05 Psihologia minciunii
0:00 Spion pe cont propriu

PRIMA TV

8:15 Povestiri adevarate
9:15 Teleshopping
9:45 Chemarea inimii
10:45 Teleshopping
11:00 Cununa de lacrimi
12:00 Santa Diabla
13:00 Teleshopping
13:30 O noua viata
14:30 Intrigi si seductie
15:30 Abisul pasiunii
16:30 Povestiri adevarate
17:30 Chemarea inimii
18:30 Cununa de lacrimi
19:30 Santa Diabla
20:30 O noua viata
21:30 Regina
22:30 Povestiri de noapte
23:00 Cancan.ro
23:30 Friendzone
0:00 O noua viata

ACASA

8:15 Povestiri adevarate
9:15 Teleshopping
9:45 Chemarea inimii
10:45 Teleshopping
11:00 Cununa de lacrimi
12:00 Santa Diabla)
13:00 Teleshopping
13:30 O noua viata
14:30 Intrigi si seductie
15:30 Abisul pasiunii
16:30 Povestiri adevarate
17:30 Chemarea inimii
18:30 Cununa de lacrimi
19:30 Santa Diabla
20:30 O noua viata
21:30 Regina
22:30 Povestiri de noapte
23:00 Cancan.ro
23:30 Friendzone
0:00 O noua viata

EUFORIA TV

8:00 Vanatoarea de comori
9:00 Prodanca si Reghe:
Afaceri de familie
11:00 Nu-i usor sa fii mireasa!
12:00 Iubirile croitoresei
13:00 Ally McBeal
14:00 Prodanca si Reghe:
Afaceri de familie
16:00 Printul indragostit
17:30 Mostenitorii
19:00 Dr. Oz Show
20:00 Prodanca si Reghe:
Relatii internationale
21:00 Dr. House
22:00 Pe viata
23:00 Totul despre sex
0:00 Dr. House

B1 TV

8:00 Stirile diminetii
8:55 Business B1 la zi
9:00 Stirile diminetii
9:55 Business B1 la zi
10:00 Stirile diminetii
10:55 Business B1 la zi
11:00 Evenimentul Zilei
12:00 Stirile B1
13:00 Talk B1
14:00 Romania acum
15:00 Stirile B1
16:00 Romania acum
17:00 Butonul de panica
18:00 Stirile B1
19:00 Aktualitatea B1
20:00 Buna seara, Romania
21:30 Sub semnul intrebarii
23:00 Lumea lui Banciu
0:00 Stirile B1

NATIONAL TV

8:30 Destine implinite
9:30 Cuceritorul
10:45 Teleshopping
11:00 Triunghiul iubirii 2
12:00 Teleshopping
12:15 Baronii
12:45 Teleshopping
13:00 Grupul Voua
13:15 Teleshopping
13:45 Mica mireasa
14:45 Copii contra parinti
16:15 Visul Regelui
17:30 Dragoste
dulce-amara
18:30 Stiri National TV
19:15 Mica mireasa
20:15 Bandele din
New York
DVD 23:30 Cuceritorul
0:45 Bandele din
New York

KANAL D

8:00 Campionul
8:30 Vacanta si terapie
9:30 Teleshopping
10:00 Draga mea prietena
12:30 Stirile Kanal D
13:15 Te vreau langa mine
15:00 Teleshopping
15:45 Vacanta si terapie
16:45 Teo Show
18:45 Stirea zilei
19:00 Stirile Kanal D
20:00 Deschide
Camera Comorilor
21:15 Fetele lu�
dom� Profesor
22:15 WOWbiz
0:30 Stirile Kanal D

PRO CINEMA

8:30 Aventurile lui
Jackie Chan
9:00 Dilemele varstei
10:00 Barbati intre
doua varste
11:00 Dilemele varstei
12:00 Aventurile
lui Jackie Chan
12:30 La Maruta
14:00 Zoom in 10
14:15 Dilemele varstei
15:15 Barbati intre
doua varste
16:15 La Bloc
17:15 Prietenii tai
18:15 Best of Gopo
18:45 Dilemele varstei
19:50 La Bloc
21:00 Prietenii tai
22:00 Interventie
in adancuri
0:00 Fara rusine

JOI, 27 MARTIE

TVR 1

6:00 Telejurnal Matinal
9:00 Legendele palatului:
negustorul Lim Sang-ok
10:20 Kile, te omoara
cu zile
10:30 In linia intai
11:30 Exclusiv in Romania
12:20 Opinii fiscale
12:30 Tribuna partidelor
parlamentare
13:00 De joi pana joi
14:00 Telejurnal
14:55 Clubul celor care
muncesc in Romania
15:00 Teleshopping
15:30 Akzente
16:50 Patinaj artistic
18:10 Lozul cel mare
18:45 Clubul celor care
muncesc in Romania
18:50 In linia intai
19:45 Sport
20:00 Telejurnal
20:55 Clubul celor care
muncesc in Romania
21:10 Joi la 9
22:30 Biziday
23:20 Lumea modei
23:30 Masini, teste
si verdicte
0:00 Uimitorul Jake
0:50 37� C

TVR 2

7:00 Poate nu stiai
7:15 Teleshopping
7:30 Drumul succesului
8:00 Legendele palatului:
doi barbati pentru o soarta
9:10 Documentar 360� - GEO:
Trubadurul din Azerbaidjan
10:10 Academicienii
11:00 Patinaj artistic:
Campionatele Mondiale
de la Tokyo
14:00 Pescar hoinar
14:30 Cultura minoritatilor
15:00 D�ale lu� Mitica
15:50 5 minute de istorie
16:00 Black Harbour
16:50 Poate nu stiai
17:00 Televiziunea,
dragostea mea
18:00 Telejurnal
19:00 Documentar 360� �
GEO: Furtuni in
Stramtoarea Magellan
20:10 Telecinemateca:
Asigurare de moarte
22:00 Ora de stiri
23:00 Impotriva sortii
0:10 Battlestar Galactica
0:55 Omul cu chitara
1:50 Om cu carte

ANTENA 1

6:00 Observator
8:00 �Neatza cu
Razvan si Dani
10:50 In gura presei
11:40 Teleshopping
12:00 Mireasa pentru fiul meu
13:00 Observator
14:00 Mireasa pentru fiul meu
16:00 Observator
17:00 Acces direct
19:00 Observator
20:00 Observator special
20:30 Next Star
23:00 Un show pacatos
1:00 Observator

PRO TV

7:00 Stirile Pro TV
10:05 Tanar si nelinistit
11:00 Audrey Hepburn �
O viata de poveste13:00 Stirile Pro TV
14:00 Tanar si nelinistit
15:00 Tentatie periculoasa
17:00 Stirile Pro TV
17:30 La Maruta
19:00 Stirile Pro TV
20:30 Fotbal Cupa Romaniei:
Steaua - Dinamo
22:30 Stirile Pro TV
23:05 Psihologia minciunii
0:00 Spion pe cont propriu
1:00 Stirile Pro TV

PRIMA TV

7:00 Neam trezit!
10:00 Teleshopping
10:30 Cireasa de pe tort
11:30 Ce gandesc femeile
12:00 Teleshopping
12:30 Historia.ro
13:30 Teleshopping
14:00 Secrete de Stil
14:30 Razi si castigi
15:00 Click!
16:00 Trasnitii
16:30 Ce gandesc femeile
17:00 Cireasa de pe tort
18:00 Stirile Prima TV
19:30 Razi si castigi
20:00 Trasnitii
20:30 Spionul Dandana
22:30 Click!
23:30 Cireasa de pe tort
0:30 Trasnitii
1:00 Razi si castigi

ACASA

7:15 Abisul pasiunii
8:15 Povestiri adevarate
9:15 Teleshopping
9:45 Chemarea inimii
10:45 Teleshopping
11:00 Cununa de lacrimi
12:00 Santa Diabla
13:00 Teleshopping
13:30 O noua viata
14:30 Intrigi si seductie
15:30 Abisul pasiunii
16:30 Povestiri adevarate
17:30 Chemarea inimii
18:30 Cununa de lacrimi
19:30 Santa Diabla
20:30 O noua viata
21:30 Regina
22:30 Povestiri de noapte
23:00 Cancan.ro
23:30 Engaged and
Underaged
0:00 O noua viata
1:00 Regina

EUFORIA TV

6:30 Secretara perfecta
8:00 Bucatarii din
Beverly Hills
9:00 Prodanca si Reghe:
Afaceri de familie
11:00 Nu-i usor sa fii mireasa!
12:00 Iubirile croitoresei
13:00 Ally McBeal
14:00 Prodanca si Reghe:
Afaceri de familie
16:00 Printul indragostit
17:30 Mostenitorii
19:00 Dr. Oz Show
20:00 Prodanca si Reghe:
Relatii internationale
21:00 Iubeste-te asa cum esti
23:00 Totul despre sex
0:00 Vanatoarea de barbati

B1 TV

7:00 Stirile diminetii
7:55 Business B1 la zi
8:00 Stirile diminetii
8:55 Business B1 la zi
9:00 Stirile diminetii
9:55 Business B1 la zi
10:00 Stirile diminetii
10:55 Business B1 la zi
11:00 Evenimentul Zilei
12:00 Stirile B1
13:00 Talk B1
14:00 Romania acum
15:00 Stirile B1
16:00 Romania acum
17:00 Butonul de panica
18:00 Stirile B1
19:00 Aktualitatea B1
20:00 Buna seara, Romania
21:30 Sub semnul intrebarii
23:00 Lumea lui Banciu
0:00 Stirile B1
1:00 Sub semnul intrebarii

NATIONAL TV

6:00 Albumul National
8:00 Baronii
8:30 Taxi Driver
9:30 Cuceritorul
10:45 Teleshopping
11:00 Triunghiul iubirii 2
12:00 Teleshopping
12:15 Baronii
12:45 Teleshopping
13:00 Grupul Voua
13:15 Teleshopping
13:45 Mica mireasa
14:45 Copii contra parinti
16:15 Visul Regelui
17:30 Dragoste
dulce-amara
18:30 Stiri National TV
19:15 Mica mireasa
20:15 Suflete pereche
21:15 Cavalerul noptii
23:00 Cuceritorul
0:15 Dragoste
dulce-amara

KANAL D

8:00 Campionul
8:30 Vacanta si terapie
9:30 Teleshopping
10:00 Draga mea prietena
12:30 Stirile Kanal D
13:15 Te vreau langa mine
15:00 Teleshopping
15:45 Vacanta si terapie
16:45 Teo Show
18:45 Stirea zilei
19:00 Stirile Kanal D
20:00 Suleyman Magnificul:
Sub domnia iubirii
22:15 WOWbiz
0:30 Stirile Kanal D

PRO CINEMA

8:30 Aventurile lui
Jackie Chan
9:00 Dilemele varstei
10:00 Barbati intre
doua varste
11:00 Dilemele varstei
12:00 Aventurile
lui Jackie Chan
12:30 La Maruta
14:00 Zoom in 10
14:15 Dilemele varstei
15:15 Barbati intre
doua varste
16:15 La Bloc
17:15 Prietenii tai
18:15 Best of Gopo
18:45 Dilemele varstei
19:50 La Bloc
21:00 Prietenii tai
22:00 La granita
0:45 Fara rusine

Redactia nu raspunde
pentru modificarile
care survin in
programele TV.

Lasă un comentariu