PROGRAMUL DE TELEVIZIUNE PE PERIOADA 4 - 10 APRILIE 2014

VINERI, 4 APRILIE

TVR 1

07:00 Telejurnal matinal
09:00 Legenda cavalerului
ratacitor si a frumoasei
Raza-de-Luna
10:20 Kile, te omoara
cu zile
10:30 Biziday
11:20 Lumea modei
11:30 Politica
si delicateturi
12:20 Opinii fiscale
12:30 Tribuna partidelor
parlamentare
13:00 Finante si afaceri
13:30 M.A.I. aproape
de tine
14:00 Telejurnal
14:55 Clubul celor care
muncesc in Romania
15:30 Oameni ca noi
16:00 Parlamentul
Romaniei
16:50 Zeul razboiului
18:10 Interviu in exclusivitate
pentru TVR cu
Androulla Vassiliou
18:45 Clubul celor
care muncesc in Romania
18:50 In linia intai
19:45 Sport
20:00 Telejurnal
20:55 Clubul celor care
muncesc in Romania
21:00 O data�n viata
00:10 Pamantul nimanui
01:50 Politica si delicateturi

TVR 2

07:00 Poate nu stiai
07:30 5 x 5 minute de istorie
cu Adrian Cioroianu
08:00 Legendele palatului:
doi barbati pentru o soarta
09:10 Documentar 360�GEO
10:10 Om cu carte
11:10 Rezistenta
prin cultura
12:10 Mistere si conspiratii
13:00 Vara magica
14:00 Natura si sanatate
14:30 Cultura minoritatilor
15:00 Jurnal de front
15:50 5 minute de istorie
cu Adrian Cioroianu
16:00 Black Harbour
16:50 Poate nu stiai
17:00 Televiziunea,
dragostea mea
18:00 Telejurnal TVR 2
19:00 Documentar 360�GEO
20:10 Matematica
sufletului
21:50 5 minute de istorie
cu Adrian Cioroianu
22:00 Ora de stiri
23:00 Impotriva sortii
00:10 In umbra legii
00:55 Vara magica

ANTENA 1

08:00 Neatza cu
Razvan si Dani
11:00 Intamplari hazlii
11:40 Teleshopping
12:00 Mireasa pentru
fiul meu
13:00 Observator
14:00 Mireasa pentru
fiul meu
16:00 Observator
17:00 Acces direct
19:00 Observator
20:00 Observator special
20:30 Omul din umbra
22:30 Adancul Albastru 2:
Reciful
00:30 Romania danseaza

PRO TV

07:00 Stirile Pro Tv
10:05 Tanar si Nelinistit
11:00 O iubire perfecta
13:00 Stirile Pro Tv
13:45 Masterchef
16:00 La Maruta
17:00 Stirile Pro Tv
17:30 La Maruta
19:00 Stirile Pro Tv
20:30 Romanii au talent
23:00 Raul mortii
01:00 Stirile Pro Tv

PRIMA TV

07:00 Neam trezit!
10:00 Teleshopping
10:30 Cireasa de pe tort
11:30 Ce gandesc femeile
12:00 Teleshopping
12:30 Casa: constructie
si design
13:00 Levintza prezinta
13:30 Teleshopping
14:00 Click! Pofta buna
14:30 Razi si castigi
15:00 Click!
16:00 Trasniti din NATO
16:30 Ce gandesc femeile
17:00 Cireasa de pe tort
18:00 Stirile Prima TV
19:30 Razi si castigi
20:00 Trasniti din NATO
20:30 Totul pana la bani
22:30 Click!
23:30 Cireasa de pe tort
00:30 Razi si castigi

ACASA

07:15 Abisul pasiunii
08:15 Povestiri adevarate
09:45 Chemarea inimii
11:00 Cununa de lacrimi
12:00 Santa Diabla
13:30 O noua viata
14:30 Intrigi si seductie
15:30 Abisul pasiunii
16:30 Povestiri adevarate
17:30 Chemarea inimii
18:30 Cununa de lacrimi
19:30 Santa Diabla
21:30 Regina
22:30 Forta destinului
00:00 Povestiri adevarate

EUFORIA TV

08:00 Bucatarii din
Beverly Hills
09:00 Prodanca si Reghe:
Dragoste in prelungiri
11:00 Nu-i usor
sa fii mireasa!
12:00 Iubirile croitoresei
13:00 Ally McBeal
14:00 Prodanca si Reghe:
Dragoste in prelungiri
16:00 Printul indragostit
17:30 Heirs
19:00 Dr. Oz Show
20:00 Dr. House
00:00 Cabana blestemata

B1 TV

07:00 Stirile diminetii
07:55 Business B1 la zi
08:00 Stirile diminetii
08:55 Business B1 la zi
09:00 Stirile diminetii
09:55 Business B1 la zi
10:00 Stirile diminetii
10:55 Business B1 la zi
11:00 Evenimentul Zilei
12:00 Stirile B1
13:00 Talk B1
14:00 Romania, acum
15:00 Stirile B1
16:00 Romania, acum
17:00 Butonul de panica
18:00 Stirile B1
19:00 Aktualitatea B1
20:00 Buna seara,
Romania!
21:30 X-Press
23:00 Lumea lui Banciu
00:00 Stirile B1

NATIONAL TV

07:30 Pastila Voua
08:00 Baronii
08:30 Suflete pereche
09:30 Cuceritorul
11:00 Triunghiul iubirii 2
12:15 Baronii
13:00 Grupul Voua
13:45 Mica mireasa
14:45 Grupul Voua
15:00 Baronii
15:30 Copii contra parinti
17:00 Specialisti
in sanatate
17:30 Dragoste
dulce-amara
18:30 Stiri National TV
19:15 Mica mireasa
20:15 Suflete pereche
21:15 Cavalerii noptii
23:00 Cuceritorul
00:15 Dragoste
dulce-amara

KANAL D

08:00 Campionul
08:30 Vacanta si terapie
10:00 Draga mea prietena
12:30 Stirile Kanal D
13:15 Te vreau langa mine
15:30 Vacanta si terapie
16:45 Teo Show
18:45 Stirea zilei
19:00 Stirile Kanal D
20:00 Suleyman
Magnificul
22:15 Fetele lu�
dom� Profesor
23:15 Activitate
paranormala
01:15 Vreau sa ma marit

PRO CINEMA

08:30 Aventurile
lui Jackie Chan
09:00 Dilemele varstei
10:00 Ia banii si fugi
11:00 Aventurile
lui Jackie Chan
11:30 Smallville
12:30 La Maruta
14:00 Acasa in bucatarie
15:00 Dilemele varstei
16:00 Paul Reiser Show
17:00 La bloc
18:00 Prietenii tai
19:00 Smallville
20:00 Si mai morocanosi
22:00 Serviciul Roman
de Comedie
23:00 Umilinta
01:15 Boston Legal

SAMBATA, 5 APRILIE

TVR 1

07:00 O data�n viata
10:00 Beneficiar Romania
10:30 Masini, teste
si verdicte
11:00 Gala Umorului
12:00 Tezaur folcloric
13:00 Ora regelui
14:00 Telejurnal
14:35 37�C
15:25 ANDOnevralgicul
de sambata
15:30 37�C
16:00 De ce este
Romania altfel?
17:00 Retrospectiva
Festivalului de Film One
World Romania 2014
17:30 Festivalul International
de Circ de la Massi
18:00 Exclusiv in Romania
18:50 Teleenciclopedia
19:45 Sport
20:00 Telejurnal
21:00 Gala Umorului
22:10 Profesionistii..cu
Eugenia Voda
23:20 Cel bun, cel rau,
cel ciudat
01:40 De ce este
Romania altfel?

TVR 2

07:00 Poate nu Stiai
07:30 Ferma
08:30 Calatori in
lumi paralele
09:25 5 minute de istorie cu
Adrian Cioroianu
09:30 Cap compas
10:00 Drumul succesului
10:30 5 x 5 minute de istorie
cu Adrian Cioroianu
11:00 Rugby
13:00 Popasuri folclorice
14:10 Top cultura
16:00 Memorialul Durerii
17:00 Mistere Si conspiratii
18:00 Telejurnal TVR 2
18:30 Lumea azi
19:00 Jurnal de front
20:10 Printre Gorile
22:20 Casatorii
00:10 Pact cu necuratul
01:50 Rezistenta
prin cultura

ANTENA 1

09:00 Drumuri de fier
11:00 Burlacul
13:00 Observator
14:00 Mireasa pentru
fiul meu
16:00 Observator
17:00 Mireasa pentru
fiul meu
19:00 Observator
20:00 In puii mei
20:30 Te cunosc de undeva
23:45 Tineri si rebeli
02:00 Dallas

PRO TV

07:00 Stirile Pro Tv
10:00 I Like IT
10:30 Maestrii iluzionismului
11:00 Fratii zburatori
13:00 Stirile Pro Tv
13:45 Sabrina
16:15 Romanii au talent
19:00 Stirile Pro Tv
20:30 3 zile de cosmar
23:15 Avionul deturnat
01:00 3 zile de cosmar

PRIMA TV

07:00 Teleshopping
07:30 Trasniti din NATO
09:30 Casa: constructie
si design
10:00 Teleshopping
10:30 Secrete de stil
11:00 Levintza prezinta
11:30 Click! Pofta buna
12:00 T3CH IN 3
12:30 Razi Si castigi
13:00 Vrei sa fii milionar
15:00 Imagini incredibile
din lume
16:00 Schimb de mame
18:00 Stirile Prima TV
19:30 Razi si castigi
20:00 Stirile Times
New Roman
20:30 Vrei sa fii milionar?
21:30 Mondenii
23:30 Epic Show
00:30 Razi si castigi

ACASA

07:15 Abisul pasiunii
08:15 Povestiri adevarate
09:45 Chemarea inimii
11:00 Cununa de lacrimi
12:00 Santa Diabla
13:00 Dincolo de povestiri
13:30 Doamne de poveste
14:30 Intrigi si seductie
15:30 Abisul pasiunii
16:30 Doctorul casei
17:30 Chemarea inimii
18:30 Cununa de lacrimi
19:30 Santa Diabla
20:30 Regina
22:30 Forta destinului
00:00 Doctorul casei

EUFORIA TV

07:00 Tori & Dean � O familie
de Hollywood
08:00 Bucatarii din
Beverly Hills
09:00 Sue Thomas
10:00 Dr. House
14:00 O iubire adevarata
15:30 Acuzat pe nedrept
17:00 Moarte in Paradis
19:00 Dr. Oz Show
20:00 Cand vine barza
22:00 Razbunare
00:00 Misterul chiriasei
02:00 Mediumul

B1 TV

07:00 Stirile B1
10:00 Weekend B1
12:00 Stirile B1
13:00 360�
15:00 Stirile B1
16:00 Pasul Fortunei
17:00 Condamnatii
18:00 Stirile B1
19:00 Talk B1
20:00 Stirile B1
21:00 Actualitatea
romaneasca
23:00 360�
00:00 Stirile B1

NATIONAL TV

08:00 Dragoste
dulce-amara
09:15 Baronii
09:45 Specialisti
in sanatate
10:30 Grupul Voua
10:45 Mica mireasa
12:15 Baronii
13:00 Suflete pereche
14:00 Traditii de
la bunica
15:30 Cavalerii noptii
18:30 Stiri National TV
19:15 Mica mireasa
20:15 Iubire interzisa
22:00 Fosta mea iubire
23:45 Traditii de
la bunica
01:15 Albumul National

KANAL D

08:00 Teleshopping
08:30 Campionul
09:45 Pastila de ras
10:30 Teo Show
12:30 Stirile Kanal D
13:45 WOWBiz
16:15 Deschide Camera
Comorilor!
17:45 D-Paparazzi
18:45 Stirea zilei
19:00 Stirile Kanal D
20:00 Asta-i Romania!
21:30 Disparuta
23:30 Stirile Kanal D
00:30 Asta-i Romania!

PRO CINEMA

07:30 Aventurile lui
Jackie Chan
08:00 Dilemele varstei
09:00 Paul Reiser Show
10:00 Smallville
11:00 Serviciul Roman
de Comedie
12:30 La Maruta
15:00 Dilemele varstei
16:00 Paul Reiser Show
17:00 Si mai morocanosi
19:00 Smallville
20:00 Zile fierbinti
22:00 CineTePrinde,
prezentata de
Cristian Tudor Popescu
22:15 Artistul
00:30 Fara rusine

DUMINICA, 6 APRILIE

TVR 1

07:30 Universul credintei
08:20 Simbolica
08:30 Universul credintei
09:30 Pro patria
10:00 In gradina Danei
10:35 Viata satului
11:50 Minutul
de agricultura
12:00 Viata satului
13:00 Ultima editie
14:00 Telejurnal
14:30 Politica
Si delicateturi
15:30 Tezaur folcloric
16:30 Drumul spre Brazilia
17:00 Sport Plus
18:00 Lozul cel mare
18:30 Festivalul International
de Circ de la Massi
19:45 Sport
20:00 Telejurnal
21:00 Premiile Muzicale
Radio Romania editia
a XII-a
23:00 Garantat 100%
00:00 O data�n viata

TVR 2

07:00 Poate nu Stiai
07:30 Cap compas
08:00 Popasuri folclorice
09:00 Ferma
10:10 In curtea bunicilor
12:00 Ochii care nu se vad
13:00 Pescar hoinar
13:30 Natura Si sanatate
14:10 Campioana
15:50 5 minute de istorie
cu Adrian Cioroianu
16:00 Omul cu chitara
17:00 D�ale lu� Mitica
18:00 Telejurnal TVR 2
18:30 Magazin UEFA
Champions League
19:00 Academicienii
20:10 Asfalt Tango
22:00 Lumini Si umbre
23:00 Ochii care nu se vad
00:10 Campioana (R

ANTENA 1

09:00 Hercule
10:00 Te cunosc de undeva
13:00 Observator
13:30 Next Star
16:00 Observator
16:15 SuperBingo
Metropolis
19:00 Observator
20:00 In puii mei
20:30 Romania danseaza
23:00 Serviciul Roman de
Comedie: Happy Show
00:30 Muza

PRO TV

07:00 Stirile Pro Tv
10:00 Dupa 20 de ani
11:00 Moondance
Alexander
13:00 Stirile Pro Tv
13:05 Apropo Tv
14:00 Intoarcerea la
laguna albastra
16:00 Barbatii in negru II
18:00 Romania, te iubesc!
19:00 Stirile Pro Tv
20:30 O noapte la muzeu
22:45 Mai presus de lege
00:45 Apropo Tv

PRIMA TV

07:00 Teleshopping
07:30 T3CH IN 3
08:00 Click! Pofta buna
08:30 Eurobox
09:00 Ora 9 a Romaniei
10:00 Teleshopping
10:30 Historia.ro
11:00 Cafeneaua
Dilema Veche
11:30 In fata presei
12:30 Razi Si caStigi
13:00 Epic Show
14:00 Mondenii
16:00 Cronica carcotaSilor
18:00 Stirile Prima TV
19:30 Razi Si caStigi
20:00 Stirile Times
New Roman
20:30 Vrei sa fii milionar?
21:30 Schimb de mame
23:30 CireaSa de pe tort
01:00 Razi Si caStigi

ACASA

07:15 Abisul pasiunii
08:15 PoveStiri adevarate
09:45 Chemarea inimii
11:00 Cununa de lacrimi
12:00 Santa Diabla
13:00 Dincolo de povestiri
13:30 Santa Diabla
14:30 Intrigi Si seductie
15:30 Abisul pasiunii
16:30 Doctorul casei
17:30 Chemarea inimii
18:30 Cununa de lacrimi
19:30 Santa Diabla
21:30 Regina
22:30 Forta destinului
00:00 Doctorul casei

EUFORIA TV

07:00 Tori & Dean �
O familie de Hollywood
08:00 Bucatarii din
Beverly Hills
09:00 Sue Thomas
10:00 Moarte in Paradis
12:00 Razbunare
14:00 O iubire adevarata
15:30 Acuzat pe nedrept
17:00 Salem Falls
22:00 Medici in
Santa Monica
00:00 Happy Face Murders

B1 TV

07:00 Stirile B1
10:00 Weekend B1
12:00 Stirile B1
13:00 Capital TV
14:00 Agrikultura
15:00 Stirile B1
16:00 Ring TV
18:00 Stirile B1
19:00 Talk B1
20:00 Stirile B1
21:00 Actualitatea
romaneasca
23:00 Lumea lui Banciu
00:00 Stirile B1

NATIONAL TV

07:30 Baronii
08:00 Mica mireasa
09:15 Baronii
10:00 Grupul Voua
10:15 Traditii de la bunica
12:15 SpecialiSti
in sanatate
13:00 Sa v-amintiti
Duminica...
16:45 Iubire interzisa
18:30 Stiri National TV
19:15 Mica mireasa
20:15 Saajan
23:15 Sa v-amintiti
Duminica...
03:00 Baronii

KANAL D

08:30 Campionul
09:45 Pastila de ras
10:30 Teo Show
12:30 Stirile Kanal D
13:45 WOWBiz
15:00 Bingo Romania
17:15 Asta-i Romania!
18:45 Stirea zilei
19:00 Stirile Kanal D
20:00 D-Paparazzi
21:00 Ochii din umbra
22:30 Liceenii
Rock �n� Roll
00:30 Stirile Kanal D

PRO CINEMA

09:45 Descopera
Romania (R)
10:15 Promotor
11:15 Dilemele varstei (R)
12:15 Paul Reiser Show (R)
13:15 Smallville
14:15 Lumea Pro Cinema �
editie speciala Gopo 2014
14:45 Zoom in 10
15:00 Dilemele varstei
16:00 Paul Reiser Show
17:00 Zile fierbinti (R)
19:00 Smallville
20:00 Nu capitulez
22:00 Varcolacii
00:00 Disparuti
01:00 Boston Legal

LUNI, 7 APRILIE

TVR 1

9:00 Legenda cavalerului
ratacitor si a frumoasei
Raza-de-Luna
10:20 Kile, te omoara
cu zile
10:30 Ultima editie
11:25 Profesionistii...
12:25 Opinii fiscale
12:30 In gradina Danei
13:00 Germana...la 1
14:00 Telejurnal
14:55 Clubul celor care
muncesc in Romania
15:00 Teleshopping
15:30 Maghiara de pe unu
16:50 Zeul razboiului
18:10 Vreau sa fiu sanatos
18:45 Clubul celor care
muncesc in Romania
18:50 In linia intai
19:45 Sport
20:00 Telejurnal
20:55 Clubul celor care
muncesc in Romania
21:10 Intre bine si rau
22:30 Biziday
23:20 Lumea modei
23:30 Magazin UEFA
Champions League
2013-2014
0:00 Nocturne

TVR 2

8:00 Legendele palatului:
doi barbati pentru o soarta
9:10 Documentar 360�
10:10 Top cultura
12:00 Lumea azi
12:30 Natura si sanatate
13:00 Vara magica
14:00 Drumul succesului
14:30 Cultura minoritatilor
15:00 Rezistenta prin cultura
15:50 5 minute de istorie
16:00 Black Harbour
16:50 Poate nu stiai
17:00 Deportatii
18:00 Telejurnal
19:00 Documentar 360�
20:10 Teatru: Insecte dupa �apek
21:35 Poate nu stiai
21:50 5 minute de istorie
22:00 Ora de stiri
23:10 Filmul de arta:
Excentricitatile
unei blonde
0:20 Vara magica

ANTENA 1

8:00 �Neatza cu
Razvan si Dani
11:00 Intamplari hazlii
11:40 Teleshopping
12:00 Mireasa pentru fiul meu
13:00 Observator
14:00 Mireasa pentru fiul meu
16:00 Observator
17:00 Acces direct
19:00 Observator
20:00 Observator special
20:30 Junior Chef
22:30 Un show pacatos
1:00 Observator

PRO TV

7:00 Stirile Pro TV
10:05 Romania, te iubesc!
11:00 Barbatii in negru II
13:00 Stirile Pro TV
14:00 Tanar si nelinistit
15:00 O noapte la muzeu
17:00 Stirile Pro TV
17:30 La Maruta
19:00 Stirile Pro TV
20:30 Schimb de prizonieri
22:30 Stirile Pro TV
23:05 Psihologia minciunii
0:00 Las fierbinti

PRIMA TV

7:00 Neam trezit!
10:00 Teleshopping
10:30 Cireasa de pe tort
11:30 Ce gandesc femeile
12:00 Teleshopping
12:30 Epic Show
13:30 Teleshopping
14:00 Stirile Times
New Roman
14:30 Razi si castigi
15:00 Click!
16:00 Trasnitii
16:30 Ce gandesc femeile
17:00 Cireasa de pe tort
18:00 Stirile Prima TV
19:30 Razi si castigi
20:00 Trasnitii
20:30 112 - Politia in actiune
21:30 Imagini incredibile
din lume
22:30 Click!
23:30 Cireasa de pe tort
0:30 Razi si castigi

ACASA

8:15 Casa Ibacka
8:45 Dincolo de povestiri
9:15 Teleshopping
9:45 Chemarea inimii
10:45 Teleshopping
11:00 Cununa de lacrimi
12:00 Santa Diabla
13:00 Teleshopping
13:30 Doamne de poveste
14:30 Doctorul casei
15:30 Abisul pasiunii
16:30 Povestiri adevarate
17:30 Chemarea inimii
18:30 Cununa de lacrimi
19:30 Santa Diabla
20:30 O noua viata
21:30 Regina
22:30 Povestiri de noapte
23:00 Cancan.ro
23:30 Dincolo de povestiri
0:00 O noua viata

EUFORIA TV

7:45 Bucatarii din
Beverly Hills
8:45 Maestrul gratarelor
9:15 Teleshopping
9:30 Maestrul gratarelor
10:00 Salem Falls
12:00 Private Practice:
Medici in Santa Monica
14:00 Prodanca si Reghe:
Relatii internationale
16:00 Printul indragostit
17:30 Mostenitorii
19:00 Dr. Oz Show
20:00 Iubeste-te asa cum esti
22:00 Pe viata
23:00 Amantele
0:00 Pe viata

B1 TV

8:00 Stirile diminetii
8:55 Business B1 la zi
9:00 Stirile diminetii
9:55 Business B1 la zi
10:00 Stirile diminetii
10:55 Business B1 la zi
11:00 Evenimentul Zilei
12:00 Stirile B1
13:00 Talk B1
15:00 Stirile B1
16:00 Butonul de panica
18:00 Stirile B1
19:00 Aktualitatea B1
20:00 Buna seara,
Romania
21:30 Sub semnul
intrebarii
23:00 Lumea lui Banciu
0:00 Stirile B1

NATIONAL TV

7:30 Pitici de vara
8:30 Taxi Driver
9:30 Cuceritorul
10:45 Teleshopping
11:00 Triunghiul iubirii 2
12:00 Teleshopping
12:15 Baronii
12:45 Teleshopping
13:00 Grupul Voua
13:15 Teleshopping
13:30 Voua
13:45 Mica mireasa
14:45 Specialisti
in sanatate
15:15 Sacrificiul
18:30 Stiri National TV
19:15 Mica mireasa
20:15 Destine implinite
21:15 Visul Regelui
22:30 Fosta mea iubire
0:15 Stiri National TV

KANAL D

8:00 Campionul
8:30 Vacanta si terapie
9:30 Teleshopping
10:00 Draga mea prietena
12:30 Stirile Kanal D
13:15 Te vreau langa mine
15:00 Teleshopping
15:45 Vacanta si terapie
16:45 Teo Show
18:45 Stirea zilei
19:00 Stirile Kanal D
20:00 Feriha
22:15 WOWbiz
0:30 Stirile Kanal D

PRO CINEMA

9:00 Promotor
9:30 Friend Zone
10:30 Paul Reiser Show
11:30 Aventurile lui
Jackie Chan
12:00 La Maruta
14:30 Promotor
15:00 Smallville
16:00 Friend Zone
17:00 Paul Reiser Show
17:30 Filmele si vedetele
anului 2013
18:45 Smallville
19:50 La Bloc
21:00 Prietenii tai
22:00 Intreaba-i pe copii
0:00 Disparuti

MARTI, 8 APRILIE

TVR 1

9:00 Legenda cavalerului B1 TV
ratacitor si a frumoasei
Raza-de-Luna
10:20 Kile, te omoara
cu zile
10:30 Biziday
11:20 Lumea modei
11:30 Nocturne
12:20 Opinii fiscale
12:30 Tribuna partidelor
parlamentare
13:00 EURO polis
14:00 Telejurnal
14:55 Clubul celor
care muncesc in Romania
15:00 Teleshopping
15:30 Maghiara de pe unu
16:50 Zeul razboiului
18:10 Interes general
18:45 Clubul celor
care muncesc in Romania
18:50 In linia intai
19:45 Sport
20:00 Telejurnal
20:55 Clubul celor
care muncesc in Romania
21:00 Studio fotbal UEFA
Champions League
21:40 Fotbal UEFA
Champions League
23:50 Rezumat UEFA
Champions League
0:40 Exclusiv in Romania

TVR 2

8:00 Legendele palatului:
doi barbati pentru o soarta
9:10 Documentar 360� GEO: Gradina din Java
10:10 Mistere
si conspiratii
11:10 Teatru: Insecte
12:35 5 minute de istorie
12:45 Poate nu stiai
13:00 Vara magica
14:00 Cap compas
14:30 Cultura minoritatilor
15:00 Memorialul durerii
15:50 5 minute de istorie
16:00 Black Harbour
16:50 Poate nu stiai
17:00 Televiziunea,
dragostea mea
18:00 Telejurnal
19:00 Documentar 360� GEO: Ierusalim in zori
20:10 Destine ca-n filme
21:10 Om cu carte
22:00 Ora de stiri
23:00 Impotriva sortii
0:10 In umbra legii

ANTENA 1

8:00 �Neatza cu
Razvan si Dani
11:00 Intamplari hazlii
11:40 Teleshopping
12:00 Mireasa pentru fiul meu
13:00 Observator
14:00 Mireasa pentru fiul meu
16:00 Observator
17:00 Acces direct
19:00 Observator
20:00 Observator special
20:30 Furios si iute
22:30 Un show pacatos
1:00 Observator

PRO TV

7:00 Stirile Pro TV
10:05 Tanar si nelinistit
11:00 Rudy
13:00 Stirile Pro TV
14:00 Tanar si nelinistit
15:00 Misterul
vaduvei negre
17:00 Stirile Pro TV
17:30 La Maruta
19:00 Stirile Pro TV
20:30 MasterChef
22:30 Stirile Pro TV
23:05 Psihologia minciunii
0:00 O saptamana nebuna

PRIMA TV

7:00 Neam trezit!
10:00 Teleshopping
10:30 Cireasa de pe tort
11:30 Ce gandesc femeile
12:00 Teleshopping
12:30 Imagini incredibile
din lume
13:30 Teleshopping
14:00 Stirile Times
New Roman
14:30 Razi si castigi
15:00 Click!
16:00 Trasnitii
16:30 Ce gandesc femeile
17:00 Cireasa de pe tort
18:00 Stirile Prima TV
19:30 Razi si castigi
20:00 Trasnitii
20:30 Catwoman
22:30 Click!
23:30 Cireasa de pe tort
0:30 Razi si castigi

ACASA

8:15 Povestiri adevarate
9:15 Teleshopping
9:45 Chemarea inimii
10:45 Teleshopping
11:00 Cununa de lacrimi
12:00 Santa Diabla
13:00 Teleshopping
13:30 O noua viata
14:30 Intrigi si seductie
15:30 Abisul pasiunii
16:30 Povestiri adevarate
17:30 Chemarea inimii
18:30 Cununa de lacrimi
19:30 Santa Diabla
20:30 O noua viata
21:30 Regina
22:30 Povestiri de noapte
23:00 Cancan.ro
23:30 Engaged
and Underaged
0:00 O noua viata

EUFORIA TV

8:45 Maestrul gratarelor
9:15 Teleshopping (promo)
9:30 Prodanca si Reghe:
Relatii internationale
11:30 Hot in Cleveland
12:00 Iubirile croitoresei
13:00 Ally McBeal
14:00 Iubeste-te asa cum esti
16:00 Printul indragostit
17:30 Mostenitorii
19:00 Dr. Oz Show
20:00 Prodanca si Reghe:
Relatii internationale
21:00 Dr. House
22:00 Pe viata
23:00 Amantele
0:00 Dr. House

B1 TV

9:00 Stirile diminetii
9:55 Business B1 la zi
10:00 Stirile diminetii
10:55 Business B1 la zi
11:00 Evenimentul Zilei
12:00 Stirile B1
13:00 Talk B1
15:00 Stirile B1
16:00 Butonul de panica
18:00 Stirile B1
19:00 Aktualitatea B1
20:00 Buna seara,
Romania
21:30 Sub semnul
intrebarii
23:00 Lumea lui Banciu
0:00 Stirile B1

NATIONAL TV

8:30 Destine implinite
9:30 Cuceritorul
10:45 Teleshopping
11:00 Triunghiul iubirii 2
12:00 Teleshopping
12:15 Baronii
12:45 Teleshopping
13:00 Grupul Voua
13:15 Teleshopping
13:30 Voua
13:45 Mica mireasa
14:45 Sa v-amintiti
Duminica...
18:30 Stiri National TV
19:15 Mica mireasa
20:15 Destine implinite
21:15 Visul Regelui
22:30 Iubire interzisa
0:15 Stiri National TV

KANAL D

8:00 Campionul
8:30 Vacanta si terapie
9:30 Teleshopping
10:00 Draga mea prietena
12:30 Stirile Kanal D
13:15 Te vreau langa mine
15:00 Teleshopping
15:45 Vacanta si terapie
16:45 Teo Show
18:45 Stirea zilei
19:00 Stirile Kanal D
20:00 Feriha
22:15 WOWbiz
0:30 Stirile Kanal D

PRO CINEMA

9:00 Aventurile lui
Jackie Chan
9:30 Friend Zone
10:30 Paul Reiser Show
11:00 Aventurile lui
Jackie Chan
11:30 Smallville
12:30 La Maruta
14:00 Lumea Pro Cinema
14:30 Zoom in 10
14:45 Friend Zone
15:45 Gossip Girl: Intrigi
la New York
16:45 La Bloc
17:45 Prietenii tai
18:45 Smallville
19:50 La Bloc
21:00 Prietenii tai
22:00 Cu putin ajutor
0:00 Disparuti

MIERCURI, 9 APRILIE

TVR 1

9:00 Legenda cavalerului
ratacitor si a frumoasei
Raza-de-Luna
10:20 Kile, te omoara
cu zile
10:30 Dosar Romania
11:30 Garantat 100%
12:20 Opinii fiscale
12:30 Vreau sa fiu sanatos
13:00 Opre Roma
14:00 Telejurnal
14:55 Clubul celor
care muncesc in Romania
15:00 Teleshopping
15:30 Convietuiri
16:50 Zeul razboiului
18:45 Clubul celor
care muncesc in Romania
18:50 In linia intai
19:45 Sport
20:00 Telejurnal
20:55 Clubul celor
care muncesc in Romania
21:00 Dosar Romania
22:00 O tara mai buna
22:30 Biziday
23:20 Lumea modei
23:30 Drumul spre Brazilia
0:10 Interviu

TVR 2

8:00 Legendele palatului:
doi barbati pentru o soarta
9:10 Documentar 360�
10:10 D�ale lu� Mitica
11:10 Destine ca-n filme
12:10 Om cu carte
13:00 Vara magica
14:00 Magazin UEFA
Champions League
2013-2014
14:30 Cultura minoritatilor
15:00 Omul cu chitara
15:50 5 minute de istorie
16:00 Black Harbour
16:50 Poate nu stiai
17:00 Televiziunea,
dragostea mea
18:00 Telejurnal
19:00 Documentar 360�
20:10 De la Dinescu...
citire!
21:30 Festivalul National
de Teatru - Editia 2013
22:00 Ora de stiri
23:00 Impotriva sortii
0:10 In umbra legii

ANTENA 1

8:00 �Neatza cu
Razvan si Dani
11:00 Intamplari hazlii
11:40 Teleshopping
12:00 Mireasa pentru
fiul meu
13:00 Observator
14:00 Mireasa pentru
fiul meu
16:00 Observator
17:00 Acces direct
19:00 Observator
20:00 Observator special
20:30 Serviciul Roman de
Comedie: Happy Show
22:00 Mr. Bean
22:30 Un show pacatos
1:00 Observator

PRO TV

7:00 Stirile Pro TV
10:05 Tanar si nelinistit
11:00 Misterul
vaduvei negre
13:00 Stirile Pro TV
13:30 Tanar si nelinistit
14:30 Secretul lui Nemesis
17:00 Stirile Pro TV
17:30 La Maruta
19:00 Stirile Pro TV
20:30 Nu te pune cu Zohan
22:30 Stirile Pro TV
23:05 Psihologia minciunii
0:00 Nu te pune cu Zohan

PRIMA TV

7:00 Neam trezit!
10:00 Teleshopping
10:30 Cireasa de pe tort
11:30 Ce gandesc femeile
12:00 Teleshopping
12:30 In fata presei
13:30 Teleshopping
14:00 T3ch in 3
14:30 Razi si castigi
15:00 Click!
16:00 Trasnitii
16:30 Ce gandesc femeile
17:00 Cireasa de pe tort
18:00 Stirile Prima TV
19:30 Razi si castigi
20:00 Trasnitii
20:30 Cronica carcotasilor
22:30 Click!
23:30 Cireasa de pe tort
0:30 Razi si castigi

ACASA

8:15 Povestiri adevarate
9:15 Teleshopping
9:45 Chemarea inimii
10:45 Teleshopping
11:00 Cununa de lacrimi
12:00 Santa Diabla
13:00 Teleshopping
13:30 O noua viata
14:30 Intrigi si seductie
15:30 Abisul pasiunii
16:30 Povestiri adevarate
17:30 Chemarea inimii
18:30 Cununa de lacrimi
19:30 Santa Diabla
20:30 O noua viata
21:30 Regina
22:30 Povestiri de noapte
23:00 Cancan.ro
23:30 Engaged
and Underaged
0:00 O noua viata

EUFORIA TV

7:45 Bucatarii din
Beverly Hills
8:45 Maestrul gratarelor
9:15 Teleshopping
9:30 Iubeste-te asa cum esti
11:30 Hot in Cleveland
12:00 Iubirile croitoresei
13:00 Ally McBeal
14:00 Cand vine barza...
16:00 Printul indragostit
17:30 Secret Love Affair
19:00 Dr. Oz Show
20:00 Prodanca si Reghe:
Relatii internationale
21:00 Dr. House
22:00 Pe viata
23:00 Amantele
0:00 Dr. House

B1 TV

8:00 Stirile diminetii
8:55 Business B1 la zi
9:00 Stirile diminetii
9:55 Business B1 la zi
10:00 Stirile diminetii
10:55 Business B1 la zi
11:00 Evenimentul Zilei
12:00 Stirile B1
13:00 Talk B1
15:00 Stirile B1
16:00 Butonul de panica
18:00 Stirile B1
19:00 Aktualitatea B1
20:00 Buna seara,
Romania
21:30 Sub semnul
intrebarii
23:00 Lumea lui Banciu
0:00 Stirile B1

NATIONAL TV

7:30 Pitici de vara
8:30 Destine implinite
9:30 Cuceritorul
10:45 Teleshopping
11:00 Triunghiul iubirii 2
12:00 Teleshopping
12:15 Baronii
12:45 Teleshopping
13:00 Grupul Voua
13:15 Teleshopping
13:30 Voua
13:45 Mica mireasa
14:45 Copii contra parinti
16:15 Visul Regelui
17:30 Dragoste
dulce-amara
18:30 Stiri National TV
19:15 Mica mireasa
20:15 Judecatorul
22:15 A cincea porunca
0:30 Cuceritorul

KANAL D

8:00 Campionul
8:30 Vacanta si terapie
9:30 Teleshopping
10:00 Draga mea prietena
12:30 Stirile Kanal D
13:15 Te vreau langa mine
15:00 Teleshopping
15:45 Vacanta si terapie
16:45 Teo Show
18:45 Stirea zilei
19:00 Stirile Kanal D
20:00 Deschide
Camera Comorilor
21:15 Fetele lu�
dom� Profesor
22:15 WOWbiz
0:30 Stirile Kanal D

PRO CINEMA

8:30 Aventurile lui
Jackie Chan
9:00 Friend Zone
10:00 Aventurile lui
Jackie Chan
10:30 Gossip Girl:
Intrigi la New York
11:30 Smallville
12:30 La Maruta
14:00 Descopera
Romania
14:30 Zoom in 10
14:45 Dragoste
neimpartasita
15:15 Friend Zone
15:45 Gossip Girl:
Intrigi la New York
16:45 La Bloc
17:45 Prietenii tai
18:45 Smallville
9:50 La Bloc
21:00 Prietenii tai
22:00 Razbunare in ring
0:00 Disparuti

JOI, 10 APRILIE

TVR 1

9:00 Legenda cavalerului
ratacitor si a frumoasei
Raza-de-Luna
10:20 Kile, te omoara
cu zile
10:30 Biziday
11:20 Lumea modei
11:30 Exclusiv in Romania
12:20 Opinii fiscale
12:30 Tribuna partidelor
parlamentare
13:00 De joi pana joi
14:00 Telejurnal
14:55 Clubul celor care
muncesc in Romania
15:00 Teleshopping
15:30 Akzente
16:50 Zeul razboiului
18:10 Lozul cel mare
18:45 Clubul celor care
muncesc in Romania
18:50 In linia intai
19:45 Sport
20:00 Telejurnal
20:55 Clubul celor care
muncesc in Romania
21:10 Joi la 9
22:30 Biziday
23:20 Lumea modei
23:30 Masini, teste
si verdicte
0:00 Uimitorul Jake
0:30 37� C

TVR 2

8:00 Legendele palatului:
doi barbati pentru o soarta
9:10 Documentar 360� GEO: Toscana - Carierele
de marmura
10:10 Academicienii
11:10 De la Dinescu... citire!
12:30 Festivalul National
de Teatru - Editia 2013
13:00 Vara magica
14:00 Pescar hoinar
14:30 Cultura minoritatilor
15:00 D�ale lu� Mitica
15:50 5 minute de istorie
16:00 Black Harbour
16:50 Poate nu stiai
17:00 Televiziunea,
dragostea mea
18:00 Telejurnal
19:00 Documentar 360� GEO: Atacama viata in pustiu
20:10 Telecinemateca:
Destry
21:45 Poate nu stiai
22:00 Ora de stiri
23:00 Impotriva sortii
0:10 In umbra legii

ANTENA 1

8:00 �Neatza cu
Razvan si Dani
10:50 In gura presei
11:40 Teleshopping
12:00 Mireasa pentru
fiul meu
13:00 Observator
14:00 Mireasa pentru
fiul meu
16:00 Observator
17:00 Acces direct
19:00 Observator
20:00 Observator special
20:30 Next Star
23:00 Un show pacatos
1:00 Observator

PRO TV

7:00 Stirile Pro TV
10:05 Tanar si nelinistit
10:45 Secretul lui Nemesis
13:00 Stirile Pro TV
14:00 Tanar si nelinistit
15:00 Vulcanul din mlastina
17:00 Stirile Pro TV
17:30 La Maruta
19:00 Stirile Pro TV
20:30 Las fierbinti
21:30 Alta saptamana
nebuna
22:30 Stirile Pro TV
23:05 Psihologia minciunii
0:00 Spion pe cont propriu

PRIMA TV

7:00 Neam trezit!
10:00 Teleshopping
10:30 Cireasa de pe tort
11:30 Ce gandesc femeile
12:00 Teleshopping
12:30 Historia.ro
13:00 Cafeneaua
Dilema Veche
13:30 Teleshopping
14:00 Casa: constructie
si design
14:30 Razi si castigi
15:00 Click!
16:00 Trasnitii
16:30 Ce gandesc femeile
17:00 Cireasa de pe tort
18:00 Stirile Prima TV
19:30 Razi si castigi
20:00 Trasnitii
20:30 Politia in direct
22:30 Click!
23:30 Cireasa de pe tort
0:30 Razi si castigi

ACASA

8:15 Povestiri adevarate
9:15 Teleshopping
9:45 Chemarea inimii
10:45 Teleshopping
11:00 Cununa de lacrimi
12:00 Santa Diabla
13:00 Teleshopping
13:30 O noua viata
14:30 Intrigi si seductie
15:30 Abisul pasiunii
16:30 Povestiri adevarate
17:30 Chemarea inimii
18:30 Cununa de lacrimi
19:30 Santa Diabla
20:30 O noua viata
21:30 Regina
22:30 Povestiri de noapte
23:00 Cancan.ro
23:30 Engaged
and Underaged
0:00 O noua viata

EUFORIA TV

8:45 Maestrul gratarelor
9:15 Teleshopping
9:30 Cand vine barza...
11:30 Hot in Cleveland
12:00 Iubirile croitoresei
13:00 Ally McBeal
14:00 Prodanca si Reghe:
Dragoste in prelungiri
16:00 Printul indragostit
17:30 Secret Love Affair
19:00 Dr. Oz Show
20:00 Dr. House
22:00 Pe viata
23:00 Amantele
0:00 Dr. House

B1 TV

9:00 Stirile diminetii
9:55 Business B1 la zi
10:00 Stirile diminetii
10:55 Business B1 la zi
11:00 Evenimentul Zilei
12:00 Stirile B1
13:00 Talk B1
15:00 Stirile B1
16:00 Butonul de panica
18:00 Stirile B1
19:00 Aktualitatea B1
20:00 Buna seara,
Romania
21:30 Sub semnul intrebarii
23:00 Lumea lui Banciu
0:00 Stirile B1

NATIONAL TV

8:30 Taxi Driver
9:30 Cuceritorul
10:45 Teleshopping
11:00 Triunghiul iubirii 2
12:00 Teleshopping
12:15 Baronii
12:45 Teleshopping
13:00 Grupul Voua
13:15 Teleshopping
13:30 Voua
13:45 Mica mireasa
14:45 Copii contra parinti
16:15 Visul Regelui
17:30Dragostedulce-amara
18:30 Stiri National TV
19:15 Mica mireasa
20:15 Suflete pereche
21:15 Cavalerul noptii
23:00 Cuceritorul
0:15 Dragoste dulce-amara

KANAL D

8:30 Vacanta si terapie
9:30 Teleshopping
10:00 Draga mea prietena
12:30 Stirile Kanal D
13:15 Te vreau langa mine
15:00 Teleshopping
15:45 Vacanta si terapie
16:45 Teo Show
18:45 Stirea zilei
19:00 Stirile Kanal D
20:00 Suleyman Magnificul:
Sub domnia iubirii
22:15 WOWbiz
0:30 Stirile Kanal D

PRO CINEMA

9:00 Friend Zone
10:00 Aventurile lui
Jackie Chan
10:30 Gossip Girl:
Intrigi la New York
11:30 Smallville
12:30 La Maruta
14:00 Lumea Pro Cinema
14:30 Zoom in 10
14:45 Friend Zone
15:45 Gossip Girl:
Intrigi la New York
16:45 La Bloc
17:45 Prietenii tai
18:45 Smallville
19:50 La Bloc
21:00 Prietenii tai
22:00 Dupa impact
1:00 Experimentul Gemini

Redactia nu raspunde
pentru modificarile
care survin in
programele TV.

Lasă un comentariu